Bir erkek samimi olduğu arkadaşlarını korumak adına neden onlara sormadan yalancılıkla suçlar

bunla arkadaşız samimi olduğu arkadaşlarını korumak adına beni yalancılıkla suçladı her zor gününde yanında olan ben yine yaranamıyan ben dediğim gibi bunla arkadaşız ortak arkadaşlarımız var onlarla daha samimi bu arkadaşlar benim bir eşyamı benden habersiz bana sormadan çöpe atmışlar bende buna arkadaşlar benim eşyamı çöpe atmışlar dedim vay efendim demez olaydım onlar öyle şey yapmazlar ben yapmadıkları halde yapmışlar diyormuşum beni resmen haksız yere yalancılıkla suçladı onlara sormadan işin aslı var mıyokmu anlamadan beni böyle yalancılıkla suçlaması ağrıma gitti gözünde ne kadar değersizmişimki anlamadan dinlemeden beni böyle suçladı bir erkek neden böyle davranır her zor gününde yanında olan ben yine haksız yere böyle tavırlara kalan ben ben ne yapayım buna içimden susma konuyu kapatma hakkını ara geçiyor ama böyle insanlara karşıda ne yapacam bilmiyorum böyle davranan bir erkeğe ne yapayım akıl verin

0|0
0|1

Erkekler Ne Diyor 1

• sana guvenı nasıl olmaz ya arkadaslarımı daha onemlı onun icin sevgilisimi akıl vermek istemem aslında ama sen onun sevdine emin degilsen ayrıl.

0|0
    0|0
    • sevgili değiliz arkadaşız

• yanlıs okumusum anladım simdi senin esyanı sahipsiz cope atmaması lazım.esyalarına iznin olmadan dokunmaması lazm.

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlar görüş yazmamış.

Yükleniyor...