Kızlar lahana kürünü uygulayan var mı ?

kızlar lahana kürünü hiç uyguladınız m ?ı ya da çevrenizden biri uyguladımı ? iyi sonuç alan varsa lütfen söylesin zayıflatıyor mu gerçekten ? herkez uyguladım zayıfladım diyor bazılarıda yok diyor bugün ilk günüm 1 bardak içtim tadı iğrenç ama zayıflamak için değer

0|0
32

En İyi Kız Görüşü

• annem yapmıştı evet zayıflatıyor iğrenç falan deme iç valla güzel olmak istiyorsan.hergün iç

0|0
    0|0
    • kaç kilo verdi yediklerine dikkat etti mi yok içecem mecburum yaza zayıf girmek istiyorum

• yemekten hemen sor içiyorum bişey olu mu :(

• yazı yazdım sabah akşam aç veya tok karnına içilcek

Senin görüşün var mı?

Erkekler Ne Diyor 2

• peki nasil hazirlaniyor :)

0|0
    0|0
    • suyuyla lahanayı haşlayıp içiyorsun

• zayıflama falan bilmem de bir ara bol bol haşlanmış lahana yiyodum ,adamı yağlı yağlı terletiyo ,

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 2

• Sabah akşam birer bardak için, hergün taze olarak hazırlayın.

Not;Beş gün sonra 2 gün ara verin, aksi taktirde guatıra sebep oluyormuş.

0|0
    0|0
    • aç mı tok mu içilicek gerçektende zayıflatıyor mu

• Dikkat edin, sağlığınızdan olmayın.Dediğim gibi porsiyon küçültmek, bol su tüketmek ve spor yaparak gayet kolay kilo verebilirsiniz.Sağlıklı günler.

• bunları yapıyıorum zaten benim tek terdim aç mı tok karnına mı diye demekki açmış :( neyse yine teşekkürler

• Ben bir kez denemeye kalktım yaptım içtim tadı berbat ötesi bunu içeceğime obez olurum daha iyi dedim...

0|0
    0|0
    • öyle deme zayıflamaya değer bir iki ay acı çekiyorsun sonra istediğin gibi zap zayıf oluyorsun

• aman kalsın istemez :)

Yükleniyor...