Galatasaray bir tane stoper alacak dıyorlar sızce kım gelmelı?

Serdar Aziz, Rhodolfo, Astori, Heitinga, Omer Toprak ve Koray Gunter isimleri geçiyor medyada ama sızce kım gelmeli? Galatasaraya en faydalisi kim olur sizce?

Bence en faydalisi Astori veya Omer Toprak olur.

0|0
25

En İyi Erkek Görüşü

• Bana arkadaş bir haber söyledi doğrumu bilmiyorum ama doğruysa Galatasaray sağ gösterip sol vuracak Mancini 2 tane kanat oyuncusu istiyormuş sezon başında gündeme gelen Nani ve Farfan isimleri ön plana çıkmış Mancini bu 2 oyuncuyuda kadroda görmek istiyormuş

0|0
    0|0

Senin görüşün var mı?

Kızlar Ne Diyor 2

• Serdar Aziz sözleşmesini uzatalı çok oldu ayrıeten Ömer zaten gelmek istemiyordu Koray ise iyi bir oyuncu gibi yani ben hiç izlemedim ama Nuri Şahin kendisni baya övdü şu an zaten gözler Astori'de Heitinga'yı Sneijder önermişti yönetime fakat Mancini kesinlikle istemedi Ronacchio için uğraşıyorlar şimdi de Telles Rhodolfo'nun geleceğini söylüyordu fakat durum ne şimdi bilmiyorum umarım bir tane daha alırız

0|0
    1|0
    • bence Astori alinmali kiralik veya bonservisi ile iyi oyuncudur ve kaliteli oyuncular pahali olur onun ıçın eğer hedefımız varsa paraya kıymamız lazım bu ışler böyle yuruyor

• Rhodolfo reddetti önceki girişimleri, ömer de sözleşme uzattı. İkisi olmaz diğerlerini bilemiyorum.

0|0
    0|1

Erkekler Ne Diyor 4

• Astori biraz tuzlu bence türk almak mantikli zaten hali hazirda iki yabanci stoper var. Serdar aziz yeni sözlesme imzaladi olmaz o is bence ömer toprak ya da koray gunter

0|0
    0|1
    • evet olabilir ama son gunleride Heitinga ismi baya geçiyor haberlerde

• ya genc bir oyuncu alsinlar avrupada takimlarinda yer bulamayan adamlari getirmesinler artik su zihniyetten vazgecmek gerek :)

• Heitinga iyi , Hollanda milli takımında oynuyordu , hala oyuyor mu bilemem. Ama tecrübeli.

Ama parlayamadı . Belki bizim buralarda parlar

0|0
    0|1
  • Galatasaray stoper almasın burak yılmazı bank asya 1 lige hediye olarak yollasın baska birşey istemiyorum

0|0
    0|1
  • Kim gelirse gelsin galatasarayı kurtaramaz ilk üçe girmesi bile zor

0|1
    1|3
Yükleniyor...