Parası olanlar niye paylaşmaz?

paranız var paylaşmıyorsunuz mutsuzsunuz.paylaşın insanlara iyilik yapın belki kendinizi mutlu hissedersiniz.onlarda sizi sever.birşeyler yaptığınızın sevinç ve gururu sizi kendinize getirir.yaşam daha bir başka görünmeye başlayıp vicdanınız ve iyi insan olmanın hazzını doyasıya yaşarsınız.

0|0
5|6

En İyi Kız Görüşü

• Ben paylaşırım zengin değilim ama olmasa da paylaşırım. Sen verirsen Allah da sana verir

1|3
    0|0
    • Hyor yapmak başka paylaşmak başka ? bu sonuçta karşı tarafı tembelliğe ve kolaycılığa iter

• ne ilgisi var dilencilikten söz etmiyoruz. iyilik diyoruz. sizin gibilerin parası kısmet olmaz zaten kimseye.Allah iyiliği bile yapmak isteyene nasip eder spedy6934

Soran kardeşim teşekkür ederim.

Kızlar Ne Diyor 4

• Git çalış..

0|1
    1|0
  • param var.iyilik yapmak icin biriktiriyom .sende bana yardmci olurmusun bu konuda .

0|0
    0|0
  • zorunda değiliz

0|0
    0|1
    • zorunluluk olarak söylemedim.

• belli

• herkes çalışıp kazansın derim

0|0
    1|0

Erkekler Ne Diyor 6

• O para beni en fazla altin kaplama bir mezar sahibi yapar. Neyleyim dunya malini Rabbim katinda zengin olmadikca.

1|2
    1|0
    • Deliman harbiden çok güzel konuşuyorsun sen ya her cevabın güzel :)

• Güzellik Allah katındadır teşekkür ederim bacım Allaha emanet ol.

• iyilik insan yapar yapmaz kendisini bağlar neden paylaşsın, sonuçta kendisi kazanmış.

0|0
    0|4
    • maun suresi

• aynı şeyden bahsediyoruz zaten, benim bahsettiğim şey bunun haricinde vermek ?

• iyilik olarak neye veriyorsun?

• ve sosyalizm olur :):)

0|0
    0|0
  • para paylaşılmak için değilir

0|0
    0|0
  • daha çok kazanmak

0|0
    0|0
  • paylaşmak zorunda degil ki sen neden kahrediyorsun ?

0|0
    0|0
    • zorunluluk söylemedim.tavsiye ve yapılması doğru olanı söyledim.

Yükleniyor...