Torunlarınızla geçirceğiniz zamanınızdan çaldığını bile bile hala neden sigara kullanıyorsunuz ?

Ömrünüzden ömür çalan şu sigarayı neden bırakmak istemiyorsunuz ?

Mantıklı düşünebilmek için illa akciger kanserine yakalanmanız mı gerekiyor, 2-3 ayada cenazenize geliriz zaten. E madem bu kadar salak bir sebepten ölüceksiniz şimdi neden yaşamayı tercih ediyorsunuz ?

Güncellemeler:
Ben lise sonda başladım üni 3'e kadar devam ettim içmeye,

Birgün arkadaşlarla aylardan sonra basket oynamaya karar verdik (basket gitarımdan sonra 2. tutkumdur) ısındık nefes açtık falan 5dk lık bir performanstan öyle bir nefessiz kaldım ve dalaklandım ki kendimden performansımdan utandım, lisede okul takımında 3-4 saat antrenman yapar ve sadece 5-10 dk lık ihtiyaç molaları verirdik. Ogün ben bu hale nasıl geldim diye düşündüm, kendimden utandım ve ogün bugündür ağzıma sigara sürmedi

0|0
3|12

En İyi Erkek Görüşü

• Sigara kullanmıyorum.. Kullananlara da bişe diyemem.. Herkesin intihar yolu farklı

0|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 3

• Dedeligi sevmiyorlardır.. Ben kullanmıyordum mesela annende diyen tipelri düşünce bşalamaya karar verdim..

0|0
    0|0
  • belkide senin sormani bekliyolardi ?

0|0
    0|0
  • Ben hayatim boyunca ne sigara nede alkol ağzima sürmedim

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 11

• yasak olması çekici kılıyomuş ben bıraktım .

0|1
    0|0
  • Sonunu düşünen kahraman olamazmış.

0|0
    0|0
  • Akıllı sizsiniz zaten

0|0
    0|0
  • Sen içmiyon da torunları nı görecegin ne malum ? Belki yarım saate mefta öğle g*te pamuk ?

1|0
    0|0
    • İçmiyorum ve torunlarımı kesinlikle görücem diye birşey demedim, hayat bu ne olucağı belli olmaz. Ben sadece ölüm sebebiniz kıytırık bir tütün parçası olmasın diyorum, ama yinede hayatınız bu kadar değersizse o sizin bileceğiniz iş. Ben sadece farkındalık yaratmaya çalışıyorum. Eşşek gibi çalışıp alın terinizle kazandığınız parayı daha çabuk ölmek için kullandığınızın farkına varın. Buna mecbur değilsiniz.

• Sigara öldürmez süründürür ölümsüzüz biz:D:D:D

0|0
    0|0
  • live fast die young

0|0
    0|0
  • ne yaşamayı ne ölmeyi seçiyorsun aslında böyle bakmamak lazım

0|0
    0|0
  • ABİ en kötüsü iktidarsızlık.

Harakiri yapmak için en makul sebep :/

0|0
    0|0
  • o kadar uzun yazmıssın ki okurken 2 kere sigara molası verdim

0|1
    0|0
  • karanlıkta nüfus sayımı şöyle yapılır. yaşayanlar bir sigara yakar.

0|0
    0|0
  • sigarayı bırakanlar o kadar memnun ki.sigarayı bıraktıktan sonraki durum onları korkutan halbuki bıraksalar neden daha önce bunu bırakmadım diye kendilerine kızacaklar.hayatlarına her bakımdan refak ve fark gelecek.

0|1
    0|0
Yükleniyor...