Senin Farkın ne ? Diğer insanlardan seni ayıran şey ne ?

Her insan farklıdır derler ya hani.Senin farkın ne ? Seni diger insanlardan farklı kılan şey veya onlarda olan sende olmayan şey ne ? Diger insanların yapıpta senin yapmadığın ne var ? Ya da tam tersi diğer insanların yapmadığı ama senin yaptıgın şey ne ?

Kısaca seni farklı kılan ne ?

Bu da dinlemelik.Ne konuyla ne günümüzle alakası olmayan.Bi aralar populer olup şimdi ise kaybolmuş olan ergenlikte ki favorilerimizden biri.Nerden aklıma geldiyse. link

0|0
16|19

En İyi Kız Görüşü

• Yağmurlu havalarda şemsiyemle yürürken dikkat ederim.Meseka birilerinin gözünü çıkarmamaya özen gösteririm.Diger insanlar bunu pek umursamadan yürüyorlar da

4|2
    1|1

Kızlar Ne Diyor 15

• Diğer insanlardan değil de, diğer kızlardan farkım vardır.. Mesela kızlar alışverişi çok sever ben sevmem, internette genelde modaya bakarlar, ben araba modellerine bakarım.. Genelde şoförlükleri iyi değildir, ben anahtarına bile kapışırım, hız ve makas hayat felsefem gibi olmuştur. Tuttuğum takımın maçlarını olabildiğince takip ederim vs.

0|1
    1|0
  • Minibüste insanların tepelerine çıkmamaya birçok kez yaşlılara yer vermeye dikkat ederim. birde sanırım merhametliyim.

0|0
    0|0
  • DNA en büyük farkım :)

0|1
    1|0
  • Farklı değiim sıradanım ben

0|1
    1|0
  • 34,5 numara ayklarm var .

0|1
    0|0
  • empati yeteneğim ve annemden bana geçen sevdiğim özelliklerden biri peygamber sabrı.

0|1
    1|1
  • sanırım kendim olmam. cunku artık herkes olmadıgı bırı gıbı davranıyor. yanı farklı olmak ıstıyorsan kendın ol. cunku herkes anormal

0|0
    0|0
  • Benim parmak izimden kimsede yok .

Bundan buyuk fark mi olur ?

0|1
    0|0
  • Bulamadim cok siradanim galiba

0|1
    0|0
  • Kusana kadar jelibon yiyebiliyorum -,-

1|1
    0|0
  • ellerim...

0|0
    0|0
  • bi farkım yok herkes gibi sonum kefen mezar

0|1
    0|0
  • Iyi niyetim...sıcak icten yalansiz olmam

0|0
    0|0
  • Her halta gülebiliyor olmam

0|0
    0|0
  • parmak izim

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 19

• parmak izim

3|1
    0|0
  • Bakış açım. En kötü durumda bile, gülünecek bir yön bulurum.

Çünkü;

"Hayat, dar açıda trajedi, geniş açıda komedidir."

Charlie Chaplin.

1|2
    0|1
    • ben orta ayardan bakıyorum hala bir geçemedim şu geniş açıya hıammına , tavsiyen var mı

• Yoga, meditasyon yapabilirsin. Dua edebilirsin.

Nefes teknikleri çalışabilirsin. Hayatta, değiştirebileceklerimiz ve değiştiremeyeceklerimiz vardır.

Değiştiremediklerimize direnç göstermek yerine, kabullenip çözüm üretmeyi tavsiye ederim, naçizane.

• genelde insanların yaptıkları çoğu şey bende yoktur iki özelliğim var gibime geliyorr fedakar ve zulme karşı boyun eğmeyen bir yapım var öyleki ölüme gülerek giden insanlar bana çok tanıdık geliyor

0|1
    1|0
  • Beni biraz tanıyan bir insan bana çok çabuk ısınabilir, sevebilir, aşık olabilir, beni dost edinebilir hatta beni saplantı hâline bile getirebilir. Fakat beni ben gibi, derinden tanıyan bir kişi benden iğrenir. Bu sadece sayabileceklerimden biriydi; bu yüzden hayatımda şu ana kadar kendi 'öz' annem de dahil olmak üzere benim nasıl biri olduğumu bilen kimse olmadı.

0|0
    0|0
  • Terazi burcu erkegim yukselenim aslan ve ikisinede tamamiyen uyuyorum ;) heee bide dilimi dirsegime degdirebiliyorum cogu kisi yapamaz

0|0
    0|0
  • Sınıf olsun arkadaş ortamım olsun akraba çevresi olsun ya da çalıştığım spor salonu olsun. Ne bileyim toplu ortamlarda hep bir ağırlığım vardır. İlk bana selam verilir benle muhabbet edilir. Benden akıl alınır. Kızlar bana ilgi gösterir. Nedenini bilmiyorum ama var bir farkım ya.

0|0
    1|0
  • valla hafiz kardesim bende anlamiyorum

sakal birakiyorum potansiyel artiiyor kizlar tuhaflasiyor etrafimda bende oyle bu aralar kovalamiyorum

ne kismet artti diyebilirim

gecen bir kiz aradi sizi bir magaza onunde gordum

sevgilin varmi felan sordu ne ayaklar anlamiyorum

0|0
    0|0
    • Telefon numaranı 118 80 den mi yoksa 118 18 den mi bulmuş ya bir sorsana bi.Geçen bende mağza önünden geçen bir kızı beğendim hemen aradım 118 20 yi.Dedi ki "sen benle şaka mı geçion ? ne bilim lan hangi mağza hangi kız ne dion lan sen" dedi.Dedim ki " bak biz denizliliyiz ondan plaka kodu misali 118 20 yi aradım.Artislik yapma " Öyle işte.

• kafaya koyan kiz arar bulur birsekilde hafiz'im

kiz'i goturmenin pesindeyim 118 80 veya 118 18 hic'te ugrasamam

lol

• Vicdan

merhamet

sadakat

fedakarlık

iyi niyet.

0|0
    0|0
  • hepimiz aynı b*kun laciverdiyiz kimse kimseyi kandırmasın :)

0|0
    0|0
  • Felsefik düşünürüm ve bakışlarım insanlara garip geliyor. Son olarak en korktuğum takıntım ise ağzımdan yılan girmesi ;)

0|0
    0|0
  • iki elimi de aynı anda kullanabiliyorum

0|0
    0|0
  • nasıl yaşayacağımı, nasıl mutlu olabileceğimi biliyorum , bunu görenlerde doğal olarak kıskanıyor bir kin besliyor ama iyiyim yaa, iyi iyi böylesi daha iyi

0|0
    0|0
  • ilgi kadınları sevmem

onlara değer vermek

oldukları gibi kabul etmek

gözlerine bakarak konuşmak

0|0
    0|0
  • Hiçbişey .

0|0
    0|0
  • Insanlara olan saygim, sevgim derim.

0|0
    0|0
  • kolay kolay hiç bir şeye gülmüyorum.

0|0
    0|0
  • gezdigim ve takıldıgım arkadaşlar arkadaşlarımı güzel yakışıklı ve pöpüler olarak seciyorum

0|0
    0|0
  • Nedendir bilmem herkezin ilk bakista guvenini kazanoyomusum.hep sicak geliyomusum insanlara.ilk bakista bile sicakkanli oldugum ewinu arabasini guvenle teslom edebilecegim bir ifade tasiyomusum.bunu cok soyleyen oldu:)ama halbuki ilk karsilasmalarda cok cekingenimdir kendme guvenim yoktur pek...:)

0|0
    0|0
  • abartmadan zekam derdim

0|1
    1|0
Yükleniyor...