Herkesten iyi tanıyor..

Platonik aşık olduğum biri var onu 11 aydır seviyorum. Saçma sapan sevme , hırsdır o yorumları yapmayın yorulmayın boşuna. Biz bununla arkadaşız hani ama flörtöz bir şekilde , sürekli şakalaştığın saçmaladığın kankaların gibi değil. Benim herşeyimi bildiğini farkettim. Laf arasında söylediğim şeylere çok dikkat ediyomuş . Bir gün ortak arkadaşımızla konuşurken doğum günümü bilmiyomuş gibi yaptı ki ben sinirlenirim böyle şeylere biliyo beni sinir etmeyi sever . Neyse işte doğum günümü yanlış söyledi ben sinir oldum. Ortak arkadaşımızda benim en iyi arkadaşımdır yani onunla o kadar yakın değil , biliyo bu çocuğu sevdiğimi . Demiş ki sen nasıl bilmiyosun ya falan demiş o da ben biliyorum , şaka yaptım ... onun herşeyini bilirim ben , çayını 1 şekerli içtiğini , en sevdiği rengi vsvs saymış böyle resmen. Arkadaşım geldi bana anlattı bir hoş oldum , bir hoş oldum... Ne demek sizce bu , hani o da hoşlanıyo mudur en azından

0|0
2|7

En İyi Erkek Görüşü

• 11 aydır siz arkadaşınıza hangi rengi seviyorsa minik bir şey armağan ettiniz mi. bir bahane uydurarak. size ilgi duyduğu belli belki de reddedilmekten korkuyordur mesafeyi biraz yaklaştırmadınız belki de kendinize ne kadar belli ettim sevgimi diye sorsanız.

1|0
    0|0
    • hoca yaş 47 ama iş bitmemiş benimde bir manita vakası var bir el atsan :)

Erkekler Ne Diyor 6

• sevdiğinin farkındaysa ve hala senden uzak durmuyosa ayrıca seninle ilgili şeyleri aklında tutuyorsa. hoşlanıyordur diye düşünüyorum. lakin sen bir adım gittikçe karşındaki kaçıyor gerçekten. mesafe koymak düşüncesi aklına geliyor insanın, onu da araya soğukluk girer korkusu bastırıyor. ve son olarak üstüne çok düşmemeye çalış, varlığına alışmış belli ki, seni arasın gözleri biraz ;)

0|0
    0|0
  • evet bu çocukta iş var gerçekten bu kar dikkatliyse ilerde ajan olarak kullanılabilir belki ama eğitim şart bir de aşk meşk köreltir 5 sene sonra çıkan göbeğini kaşırken televizyonun başında uyuya kalır aklar düşmeye başlar saçlarına çok yazık olur çok...

0|0
    0|0
  • onun için bir şey ifade etmiyorsun

0|0
    0|0
  • bence hoşlanıyordur en azından onun yerinde ben olsam öyledir çünkü sadece bu şekilde bir kızı böylesine önemserim umarım oda öyledir bol şans

0|0
    0|0
  • 11 ay mı bu nedir yaa dalgamı geçiyorsun büyüyünce anlarsın ne olduğunu

0|0
    0|0
  • kısa kes aydın havası olsun gece gece

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 2

Yükleniyor...