Evlisiniz ve aldatıldınız, ne yaparsınız?

ben allaha büyük konuşmak olmasın ama öldürürüm gider ömür boyuda yatarım yanına kar kalmaz siz ne yaparsınız ?

Güncellemeler:
o zaman biraz döverim heralde mutlaka şiddet uygularım bu soruyu sorma nedenim açık çek diye bir film izledim kadınlar kocalarına izin veriyo herşeyi yapmak için buraya kadar iyi gidiyodu ama kadınlar aldattı adamlar bişey yapmadı soruyu sorma nedenim bu ama allah göstermesin en kötü şey bence adamlarda bişey demedi valla ben bu kadar genişini görmedim bu yabancılarda ne namus var ne başka bişey :D

0|0
7|4

En İyi Kız Görüşü

• Aynen oyle .. bende ikisinide oldururum o kadinida kocamida.. kusbasi dograr ustlerine alkol doker yakarim bir ormanda.. 1 gun araliksiz yansin kule donerler zaten ne kemik kalir ne bisey .. hapsede girmem belki kanit kalmaz :)))

0|1
    1|0
    • yaw bazıları terk edip giderim sadece demiş insan namusu için yaşar ama helal olsun doğru olanı yaparlar ama ben kaldıramazdım sanırım

• Nah giderler sadece.. koyar insana be . Ben gidemem arkadas can yakmadan.. saol gul icin

• rica ederim dünyada en zor durum bence allah düşmanımın başına vermesin :D

Kızlar Ne Diyor 6

• adamın aldatan organlarını keser, sonra adamı sandalyeye bağlar, kapıyı üstüne kitler, evi yakarım

0|1
    0|0
  • suratına tükürmem bile tükürüme yazık. çeker giderim napcam uğraşamam.

0|1
    0|0
  • Aynen dediğini yaparım

0|0
    0|0
  • Yollarimi ayiririm öyle bir karaktersiz icin hapise falan giremem yane

0|0
    0|0
  • Eli elime degemezdi artik. Devam etsin aldatmaya eger berabersek.

0|0
    0|0
  • Terk ederim ve önüme bakarım.

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 4

• bir ırıspı icin hapse girmem. bir güzel döverim sonra kendi yoluma bakarım

0|0
    0|0
  • hiçbirşey insan öldürmeyi gerektirmez boşanırım sadece

1|0
    0|0