Evlenilecek kız mı, eğlenilecek kız mı?

arkadaslar en genc caglarınızdasınız (22-23) paranız zamanınız ve ortamınız var. sızı cok sevende ıyı bı kız var :) onunla mı bırlıkte olurdunuz yoksa etrafınızda anlık keyıflerle hayatınızamı bakardınız.

0|0
1|19

En İyi Erkek Görüşü

• Birlikte olmak derken yani bizi çok seven bir kızla birlikte oluyorsak etrafımızdaki anlıklara gerek yok beni sevenle anı yaşarım :D

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 18

• dediğin yaşlardayım saydığın imkanların hepsi var kendimi uzak tutuyorum ama beni çok seven biri yok :)

0|0
    0|0
  • Her ikisi desem dışlanırım şimdi.

0|0
    0|0
  • o zamanlarda şimdiki aklım olsaydı evlenirdim bu işlerin sonu yok...

0|0
    0|0
  • Ben de onu seviyorsam tabi ki vaktimi o hatunla değerlendirirdim ama sevdiğim biri yoksa şuan olduğu gibi ortamlar ortamlar

0|0
    0|0
  • kız beni seviyorda ben onu seviyormuyum bakalım

0|0
    0|0
  • benı cok seven ıyı bı kızı secerım ;)

0|0
    0|0
  • beni sevdiğini anlarsam hiç zaman kaybetmem :) gönül eğlendirmek içinmi yaşıyorum sanki :) gönül eğlendirenler evlenemiyor merak etme

0|0
    0|0
  • o anki ruh halime bağlı böyle bir dünya yok yani tiplimisin tipsiz mi itici mi cıvık mısın nerden bilinebilir ki ?

0|0
    0|0
  • seveni severim tabiki...

0|0
    0|0
  • Hemen evlenirdim

0|0
    0|0
  • mala vurur geçerdim ne yalan söliyim :D ben evliliği 26-28 yaştan sonra yapmayı planlıyorum :)

0|0
    0|0
  • ikisi de :D

0|0
    0|0
  • Durmak yok yola devam

0|0
    0|0
  • evlilik kutsaldır böyle tek soruyla cevaplamaksa başsavmaktır.

0|0
    0|0
  • varsa sevdiğim evlenmeyi düşündüğüm birisi evlenirim ne uğraşacam ileri-geri :D

0|0
    0|0
  • Ben evlenecek kız istiyorum onunlasın eğlenebilrim

0|0
    0|0
  • 30 yaşına kadar durmak yok yola devam

0|0
    0|0
  • link tam evlenecektim aha bu sağlam dedim olana bak işmi bu?

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 1

Yükleniyor...