Sizlerin gerek KS'de gerekse diğer sanal platformlarda kendinize belirlediğiniz kurallar çizgiler nelerdir?

Resmini görmediğim insanlarla uzun süreli arkadaşlık kurmam , muhabbeti de uzatmam kimse kusura bakmasın .

Kendimce geçerli sebeplerim var , sanal da gerekse real de fazlaca tanınan bi ameleyim :D

çoğu takıldığım platformlar da gerek eski sevgililerim gerekse maytap istemi taşıyan tanıdıklara denk geldim .

bu yüzden ks de fotosunu görmediğim insanla iki günden fazla konuşmam , kimse kusura bakmasın , kimse nin hakkım da ne düşüneceğide umrumda değil .

resmini gösteren arkadaşlarımın hepsini tek tek kutluyor ve içten dileklerimle selamlıyorum :>)

resmini göstermeye cesareti olmayan falan falan arkadaşlar lütfen karşıma çıkmayın :>)

sizlerin gerek ks de gerek se sanal platformlar da kendinize belirlediğiniz kurallar çizgiler nelerdir ?

* yorumlarınız üzre teşekkürüm desiniz *

Güncellemeler:
Bu güncellemeyi yapmazsam rahat etmicem :D

Ben sizin kriter ve kurallarınızı sordum siz benimkine takıldınız :>)

Nasıl b i dünyanız var , kimsiniz bilmem ama ben ne olduğumu biliyorum .

KS de de görmeden konuştuğum iki arkadaşım , eski sevgilim çıktı :>)

Şimdi ; he ben abazayım , he ben sapığım , he ben salaam , he ben tipsizim , he ben özürlüyüm :D

0|1
50|30

En İyi Kız Görüşü

• yani evet insan kimle konustugnu bilmek istiyor.. :) hak verdim...

2|3
    17|10
    • Emin ol bana bu gelen eksiler özgüvensiz insanların eksileri :D

• Ricam Dasın . Aynen öyle seni boşuna en iyi cevap yapmadım :>)

Doğru olan sözlerin gerisi teferruat . İyi geceler .

• vay anasını.. mesafeyi gören kişi sayısı 26ymış buradan görünüyoo :D

Kızlar Ne Diyor 49

• resim koymamak korkaklık mı olmuş ?

sahte bir isim sallamak ve bir başkasının resmini koymak zor değil. nasılsa teyit etmiyorsun.ama kandırılmaya ne kadar meraklı olduğunuz da apaçık ortada.

sırf iki kafa dağıtıcam diye kim olduğumu uluorta söylemem. burası türkiye. resmimim çalıp ne halt yiyeceği belli olmaz. paranoyak deseniz bile bunlar yaşandı ve hala daha yaşanıyor. sonra chat sitelerinde resmini görüp şaşırmasın o insanlar.

11|2
    2|2
    • terbiyesizleşme. sen önce kendi yazdıklarına bir bak sonra cevabıma laf et.

• Kimseye laf attığım yoktu , neyse ben sana arkadaşım olarak gördüğüm için samimiyetimiz olduğundan yazdım yorumuna . Sorularımda tanımadım insanlara pek yazmam ama merak etme bundan sonra da yazmam altına tanımazdan gelirim seni . İyi geceler .

• Tam olarak bunu demek istemiştim bende,üşengeçliğimden yazamadım tabii :) Çok güzel yazmışsınız ^^

• Ben de mesela 2 gün konuştuğum biri "resmini göster..göstermezsen konuşmam"derse sinir olurum kimse kusura bakmasın:)

Konuşmayı kesmesi de pek umrumda olmaz açıkçası.

13|6
    2|0
  • Kimsenin fotoğrafını görmek, adını bilmek zorunda değilim.

Hatta gizemli insanları seviyorum.

Kimseye de resmimi göstermem. Çünkü çirkinim ve daha önemlisi istemiyorum. Benimle biri resim göstermediğim için konuşmayacaksa sittirsin gitsin, hiç umrumda olmaz.

13|4
    0|0
  • konustugum kisinin neye benzedigiyle ilgilenmem.

5|4
    2|3
  • konuştuklarımın sınırı olur zaten fazla ileri taşımıyorum ama çok içten bir kaç abim ve kız arkadaşlarım var 1,5 seneye yakın tanıdığım onlarla hep irtibat halindeyim ve umarım böyle devam eder :)

Facebook harici hiç bir siteye fotoğrafımı koymamaya özen gösteriyorum

1|1
    0|0
  • kurmuş olduğum arkadaşlık sadece bu site ile sınırlıysa kılları, salatalık burnu ve sakladığı gerçek yaşı zerre umrumda olmaz.

3|4
    4|2
  • Cümlenin işine sanal lafı girince işin boyutu değişir. Sanalda kurulan arkadaşlık, aşk, evlilik kısa sürelidir ve temeli yoktur. Yüzünü görmediğim, söylediğim cümleye tepkisini göremediğim, yanında olamadığım, zaman geçiremediğim birini hayatımın merkezine koymam. Sala k konumuna da düşmek istemem. Her şeye şahit oluyoruz bu ülkede dolandırıcılık, tecavüz vs

0|4
    1|0
  • Resim falan önemli değil. Erkeklerle konuşmuyorum genelde. Evliyim ve eşim nasıl ki bir kızla konuşsa ben rahatsız olurum, haliyle onun da rahatsız olabileceği birşeyleri yapmamaya gayret ederim.

1|1
    1|0
  • Değerli vaktimi öldürmek için değil, biraz olsun fayda sağlayabilmek için bu platformlarda var olmak, çok arkadaş eklememek, hele arkadaş listesi kabarık olanları asla eklememek, kötü söz söyleyenlere bile sakince cevap vermek, kaliteli iletişim kurmak, popülerlik peşinde koşanlardan uzak durmak. Bunlar benim ilkelerim.

2|3
    0|0
  • Zaten butun sitede ki üyelerde seninle konuşmak için sıraya girmişti , haklısın :D

5|4
    1|0
  • Her yer fake resimlerle dolu.. Hayatta konuşmam yazmam bile. Zaten arada koyuyorum canım isterse.

2|1
    3|1
    • Evet gördüm ve bu yüzden kutlarım .

Bu boş konuşanlar feysinde ki resimleri erişilmez sanıyo heralde :>)

• Biride yalan söylememek altın kural demiş. Adam 4 5 ay peşimden koş sonra nişanlı nişanlı bana yaz. Yüz bulamayınca engelle. Siteden soğudum şu an.

• Her çeşit insan var burada .

• Bende sanal ortamlarda kendini göstermeyi sevmeyen bir tipim... :) Sırf resim olarak değil.Kişisel bilgilerimle de kendimi göstermeyi sevmiyorum..Fake filan damgası yersek de sağlık olsun reel ile sanalı bu şekilde ayırıyorum sadece :)

Ha burada tek tük insan görmüştür beni,belki de iyi günüme denk geldiler bilemiyorum...^^

1|2
    0|0
  • Eğlenmek için takıldığım ortamı kendime iş edinmem. Hırslar yapıp herkes beni tanısın en yüksek xper benim olsun derdine girmem.

Haddini aşıp tebiyesizlik edenlerle canım isterse muhattap olurum istemezse umursamam. Tamamen vaktimi nasıl geçirmek istediğime bağlı.

1|1
    1|0
  • ks kullanıyorum zaten birtek ondada sorularda ya da cevaplarda laçka tipler oluyor engelliyorum sanaldada olsa buradada bir seviye olması gerektiğini düşünüyorum onun dısında muhabbet güzelse profil fotosu sorun olmaz benim için görsem ne olucak sanki bulusucak görüşücem te allahım ya insanlar bir tuhaf millet fotolarınnıı calmak için sırada bekliyor :)

0|1
    0|0
  • samimiyet önemlidir yalan söylemem,yalan söylenmesi de hoşuma gitmez

geyikmuhabbetleri sevmem bir konu üzerine konuşmak hoşuma gider

bir de edep illa edep..

0|2
    0|0
  • Beni baglamiyor kimse :((

0|1
    0|0
  • öpüşmüyorum bir de sevişmiyorum..

7|2
    9|5
  • sende fotografını koyma olsun bitsin :D Herhalde şuan herkes senin gözünde şüpheli fena kandırılmışsın herneysee :D

Bena gelince de bende samimiyetsiz ya da laubali insanlarla konusamam.

0|1
    1|0
  • Aynen bende resim konusunda katiliyorum bir bakmissin 40 kusur yasinda birisiyle konusuyorum haberim bile olmaz :D oyuzden kiminle konustugumu bilmem lazim. Bide sanalda oyle herkese cabuk guvenmem zaman alir sonucta millet cok kolay yalan soyluyor ve birisine guvenmeden asla samimi olmam.

0|1
    1|0
  • ) bence de yani Karşında kim olduğunı bilmek herkesin

Hakkı

Ciiddi konuştugumdan foto isterim niye istemiyeyim ki?

0|1
    0|0
  • Benim icinde mi aynisini dusunuyorsun yoksa abicim ya -,-

1|1
    0|0
  • Henüz yeni tanıştığım birine kendi resmimi göstermem.

1|2
    0|0
  • abuk sbuk yorum atan biri ekledyse kabul etamam.

0|1
    0|0
  • Bir cizgi elbete var, ama tanimadigim insanlarin hayatina birsey katmak yardimci olmak beni iyi hisetiyior

0|1
    0|0
  • fotoğraf koymak ne kadar mantıklı bilemedim bir ara koydum ve kaldırmak zorunda kaldım bir saat içerisinde

0|1
    0|0
  • -Telefon vermem, almam

-Siteden iletişim kurduğum biriyle başka platformlardan iletişim kurmam. Sitede olan sitede kalır.

-Bazı kelimelere hassasiyetim vardır. Kullandırtmam.

-Özel hayatım hakkında sınırlı bilgi veririm

Vs vs

0|1
    1|0
  • Haklisin belki biyere kadar ama tipini gormeden konusabildiklerim de var arkadsca kimse koymak zorunda degil tipi iyi olmayip konusmasi diksiyonu cok iyi insanlar var kimside tipi 10numara 5 yildiz turkceyi katleddiyo adam resmen :)

Takilmam boyle seylere sanaldyiz kimse mecbur degil resim koymaya dmekki insanlari tipine gore yargiliosun sen ! Hayat ®

0|1
    0|0
  • Hemen resmi soranlarla görüşmem :D

1|2
    0|0
  • Kimseyi arkadaş olarak ekleme kuralım...Seviyesiz yorumlara cevap vermem...

0|1
    0|0
  • Eşit Yaklaşım İlkesi yani EYİ'ye göre hareket ediyorum...

0|1
    0|0
  • Kızlar Devam
    19

Erkekler Ne Diyor 30

• Şu ortamda insanların fikirleri dışında hiçbir şeyle ilgilenmiyorum, işin geyik tarafındayım siteye eğlenmek için giriyorum ..

1|1
    1|0
  • ks de arkadaş edinmiyorum kafa dengi aklı yerinde bir kaç arkadaşım var ara ara onlarla konuşurum sanal platformlarda tanışma kısmına geldıgınde ise ordada aynı şekilde buz gibi harflerle bir insanı tanımak çokda ilgi çekici değil gerçek ortamlarda gerçek kişiler her zaman iyidir

0|1
    0|0
  • Bu sitede konuştuğum kişilerin gerçek adını bile merak etmedim bugüne kadar.Bir kere bile sormamışımdır.Muhabbeti güzelse araya gereksiz bilgiler ansiklopedisini sokmaya gerek yok

haşırt.

4|1
    1|0
    • şunu anlamıyor bazıları işte.

bende senin gibi düşünüyorum ama nedense ben deyince millet ayar oluyor .

• İnanıyorum saygı duyuyorum eyvallah bilader .

• boşver kermit. sitede herkes bir şeyler yaşamıyor. ben mesafemi korurum. herkes diye genellediğine göre kendi arkadaş grubu o şekilde demek ki. ben de kimseye sormuyorum etmiyorum. fake diyende var psikolojin bozuk diyende. söyleme zorunluluğumuz yok. başkası deyince sorun olmuyor ama nedense ben deyince hemen atlıyorlar. hoş benim her cevaba birileri atlıyor o da ayrı mevzu :D

• Resmini göstermeye cesaret olmayana el-cevap :) Kendimi değil düşüncelerimi paylaşıyorum. Platforma göre ismim ve fotom vardır. Ks için buna gerek duymuyorum. Yakışıklı ise düşünceler daha mı etkili olacak :) Sanırım sizin sözünü ettiğiniz şu arkadaş ekleme muhabbeti ve sonrasında ki yapılan yazışmalarla ilgili.

2|0
    0|0
  • Merhabalar ben gece-kusu resmimi görmek isteyen 2'yi tuslasin hayır şeytan gorsun yüzünü diyenler ise 4'ü ardindanda kareyi tuslasin

Direk ks müşteri hizmetlerine baglanmak icin ise sıfırı tuslayabilirsiniz..

0|2
    0|0
  • Fesim olmadan asla :D (Tek kuralım bu. ) :D

1|1
    0|0
  • Muhabbeti sararsa isterse adını söylemesin umurumda değil buradaki amacım sadece geyik

5|2
    2|0
  • samimiyet kurmuşsam fotoğrafımı gösteririm ve onunkini görmek isterim. kiminle konuştuğumu bilmek açısından. yoksa çok da önemli değil.

muhabbet ettiğim kişinin kafama uyması da önemli. yoksa laf olsun diye muhabbet etmem kimse ile.

ve en kesin kuralım da bir şeyi bir kez isterim, hayır cevabı aldıysam o konuyu açmam bile bir daha. insanlar ısrara alıştığı için bu konuda sorun yaşıyorum ama hiç sorun değil.

2|0
    0|1
  • Arada bir girerim bazen 2 tek atınca girerim siteye.Kafam dağınık olunca girerim.Konuştuğum 1*2 kişi var.Resme önem vermem olsa ne olur olmasa ne olur.Bazen dinliycek biri olsun bazen anlatıcak biri olsun yeter.Haydi ii geceler.

0|1
    0|0
  • Sohbet muhabbet güzeldir.Sonra birgün nedensiz siler engeller ya da gider.Buna sinir olurum ve söyle derim.. daima.

gidicek olsan bile ben gidiyorum de yani kirilmam gücenmem ama habersiz yapma bunu

0|0
    0|0
  • disiplin...

0|1
    0|0
  • Katılıyorum insan nasıl biriyle konuştuğunu bilmek ister link

0|1
    0|0
  • Benim var ve tepkiler olumlu :))))

0|1
    0|0
  • Senin gibi önce arkadaş olup sonra ortada hiç bir şey yokken engelleyen insanlardan mümkün mertebe uzak durmaya çalışıyorum

2|0
    1|1
    • Dimi haklısın , arkadaşımdın yanımda olman gerekirker sende diğerleri gibi yüklendin , beni tanımıyo gibi konuştun . Arkadaşım olmayanlardan ne farkın kalmıştı ki , hiç . Hadi iyi akşamlar usta .

• Beni durduk yere engelledin sen

ne olup bittiğinden bile haberim yoktu

• Dini b i soru açmıştım , orda kimi yanlış anlamıştı , sende bunu senden beklemezdim falan falan diyip beni çok üzdün , ben de içimden beni hiç tanımamışın diyip engelledim .

• yıldız vermem artılamam eksilemem arkadaş eklemem beklemem (hoshkızı beklerim ama :D)

0|1
    0|1
  • anal ortamlarda hep harbiciyimdir bozmam kendimi !

0|1
    0|0
  • 0|0
    0|0
  • tebrik ederim çok dogru konusmussun kardeşm . fotograf koymayanları atsınlar ks den .d

0|1
    0|0
  • içi güzel olsun dış görünüşü degil dermişim :/

0|1
    0|0
  • yalan söylememek bence altın kural ;)

0|1
    0|1
  • Basın açıklaması falan da yap.Bilsin kadınlar senin kriterlerini.Ayrıca resim ne lan fotoğraf o.

2|0
    0|0
  • Hemşo hep özel sektörden çalışıyorsun :)) bu yürüttüğün sular karşına çıkar demedi deme:)))

0|1
    1|0
  • roman yazmış mübarek

0|0
    0|0
  • eski sevgililer kısmına takıldım fsdfsdfd

1|1
    1|1
  • Böyle sanal bir ortamda kişinin kendini deşifre etmesini doğru bulmuyorum. Bunun bir çok sebebi var.

Artı sana gelince resmimi gösterdim diyelim ki gerçek resmim olup olmadığını nerden bileceksin. Neyin peşindesin?

0|0
    0|0
  • hafız sen ne kadar meraklısın bu günün sorusu olayına. benim tek kuralım kimseyle arkadaş olmam arkadaş kabul etmem sadece takip ederim sevmediğim üyelerin sorularına yazmam onların da sorularıma yazmasın istemem.

0|0
    0|0
  • Öyle tabi.

0|0
    1|0
  • Kimseyi eklemem..

0|0
    3|2
  • Paylaşım yeter. Öyle uzun uzadıya muhabbete gerek yok, arkadaşlığa da...

0|0
    0|1
  • Facebook da ya da twitter da yazdığım yorumlara cevap gelmezse silerim yorumu mesaj attığım kişi cevap vermezse silerim

0|1
    0|0
Yükleniyor...