Bu sorum sizlere gelsin kızlar lütfen çocukları pistten alalım :)

2.5 senelik bir sevgiliniz olduğunu düşünün sevgiliniz bakir yani daha milli olmamış sizde onla herşeyi yaşamak istiyorsunuz ama kızlığınızı bozmak istemiyorsunuz sevgiliniz de bozmak istemiyor. Sevgilinizin ihtiyacını gidermesi için parayla bir kadınla beraber olmasını onaylar mısınız ister misiniz ? lütfen şeffaf olalım :)

0|0
9|3

En İyi Kız Görüşü

• tabıkı istemem. ihtiyacını gidermenin bir sürü yolu var .illa kızlıgını bozmasına gerek yok kı

0|0
    0|0
    • ne gibi mesela ? anal hariç o olmaz.

• valla ben denedim gordum ondan dıyorumm canım :)

• tamam üyecan :)

Kızlar Ne Diyor 8

• hiç bir kız istemez seven adamda bunu aklından geçirmez

0|0
    0|0
  • Tabi kii hayır genelde bayanlar bu yanıtı verir istisna olanlarda erkektir ihtiyaç yapar der.Hem gerçekten seven bir erkek bir taraflarını tutmalı

0|1
    0|0
  • seni aldatmasına izin verir misin diyorsun

0|0
    0|0
  • bu mıllı davası sıktı artık nedır yanı macamı gıdıyoruz , bakıre bır kız ısteyen erkekte bakırlıgını korusun bır zahmet , tecrubelı olsun demeyın hıc işçi aramıyoruz

0|0
    0|0
  • Hayır tabikide nasıl bir soru bu :(

0|0
    0|0
  • kız kendini paralamış öyle de böyle de benim olsun da isterse başkasıyla ''ihtiyaç'' gidersin. yok öyle dava erkek erkekliğini bilicek bunu düşünmüş olması bile sorun

0|0
    0|0
  • asla...

0|0
    0|0
  • kesinlikle istemem. sonuçta aynı ihtiyacın bir bayan için de söz konusu olabileceğini ihmal etmemek lazım. buna izin vermek demek gururu ayaklar altına almak olur. hiçbir bayan kendisini bu kadar küçültmesin bence.

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 3

• Niyet bir kere bozulduktan sonra sevgili onaylasa ne yazar onaylama ne... KAfaya girdiyse deli düşünceler engel olmaz yapma bitanem istemiyom gibi cümleler...

0|0
    0|0
  • Sen onaylar mıydın ?

0|0
    0|0
  • amacını tahmin ediyorum aslında

0|0
    0|0
    • amacım neymiş merak ettim

• lan mal mal konuşma ya. herkesin hayatında var böyle şeyler aklıma takıldı buraya sordum başka bir amaç yok. Tabi senin gibiler in hayatı abzaalıktan ibaret olduğu için herkesi kendin gibi sanıyon normaldir.

• hahahahaha

Yükleniyor...