Fenerbahçe konyaspor maçı hakkında düşünceleriniz?

Fenerbahçe geriye düştüğü maçtan savunmasının yardımıyla 2-1 çevirdi maçı ve şampiyonluğa 1 adım daha yaklaştı maç hakkında görüşleriniz nedir?

0|0
4|15

En İyi Erkek Görüşü

• Galatasaraylıyım ama fenerbahçeli futbolculardaki azim i kıslanıyorum be :/

2|1
    0|0
    • Zaten puan farkın en büyük sebebi takım oyunu ve azim

• La olum ne kiskaniyon nazil Galatasaray ligin senin takibin sereflice hakkiyla oynayip sampiyonlar liginde realle juveyle chelsiyle oynuyor 3 kulvarda kapisiyoruz adamlarin elinde bir lig kalmis Bırak onada biraz asılsınlar yani senin takımın bir avrupa takimi sen kendi oyuncularına destek olacagina kiskaniyorum diyorsun*

Kızlar Ne Diyor 4

• Fenerim çaktı çakacağı kadar.

0|2
    0|0
  • Şampiy10luk yakın

0|1
    0|0
  • Şampiyon olacağız inşALLAH:) link

0|2
    0|0
  • Konya ve Fenerbahçe'nin 1 golü ofsayttı baş hakem iyi yönetti fakat yardımcı hakemler berbattı

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 14

• Alperin olmaması çok etkiledi orta saha çok kötü raul,baroni ikisindende kurtulmamız lazım kondisyonu düşük emre bile girince takım değişti bu arada alperi alanları canı gönülden kutluyorum büyük futbolcu aldık adamların elinden, yerli olmasıda büyük avantaj inş çabuk iyileşir döner takıma emre-alper-topal orta sahamız çok iş yapar

0|0
    0|0
  • 27. Haftada arenada galip gelir şampiyonluğu ilan ederiz

0|1
    0|0
  • Konya bir sifir one gecince bukalemunlarin sesini duydum da egemen ikiyi cakinca 17 ah sesi cikti hahaha

0|0
    0|0
  • Sergen yalçın Gaziantepsporu bırakmazsa Gaziantepspor şampiyon olur .

0|0
    0|0
  • Büyük ihtimalle şampiyon fener olucak. Baroniyle,Meireles'in gitmesi lazım , Onlardan gelicek Parayla Kevin Kampl'ı almalıyız .

0|0
    0|0
  • 0|0
    0|0
  • bugun karşı karşıya gelen iki takımın ülkemizde rakibi yok en azından gol attı konya gs onuda yapamadı :)

0|0
    0|0
    • Ben ofsaytda olsa konyanın gol atacağını biliyordum ayrıca barcelonaya galatasaray forması giydirip kadıköye gönderseler yine sonuç aynı olurdu düşün artık :)

• aynen katılıyorum :))

• Şampiyonluk geliyor

0|0
    0|0
  • Fenerbahçemizin karşısında kimse duramaz!

0|0
    0|0
  • Kuponlarım tutsun kim şampiyon olursa olsun :D 2/1 vermiştim yattım bu mactan :(

0|0
    0|0
  • Egemen can verdi

0|0
    0|0
  • Sampiyonuz Kardesım Yıkılmadık Ayaktayız

0|0
    0|0
  • şiki bir yendi demek hmmm ... :)

0|0
    0|1
    • Evet IsIran nickli arkadaşım şiki bir yendik sizi arenadada şiki sıfır yeneceğiz :D

• Tamam kardeşim kafanı yorma ben o gün geldiğinde fenerbahçe şampiyon olduğunda bu siteden bulurum seni ama sonunda ben demedim kuzenim yazmış demek yok :)

• tamam :) hadi bakalım ...

• Aziz baskana hediye olsun bu aksamki galibiyet

0|0
    0|0
Yükleniyor...