Sevgilinizin kendı facesınden onu aldatan eskı sevgılısını arattığını görürsenız??

eskı sevgılısı , eskı sevgılısının memleketını aratıyor bıde beğenıyor falan. siz olsanız ne düşünursunuz? ne yaparsanız?, kız bide bunu aldatmıştı ...kırıcı ya da dalga amaçlı yorumlar yapmayın. 4 sene mı harcadım ben bu kişiye gözümün ıcıne baka baka kımbılır ne oyunlar oynadı. paramparcayım . ?

0|0
4|5

En İyi Erkek Görüşü

• çünkü erkek her zaman acaba mı der? bilmem anlatabiliyor muyum

1|0
    0|0
    • nasıl ?

• hyrrrr sen

• keşke bende hayır diyebilseydim , mühendisim:)) hafta sonu uyudum baya bügün o yüzden bu saate kalabildim birde az önce doğum günü çocuğu oldum:)

Erkekler Ne Diyor 4

• insan eski sevgilisinin memleketini beğenemez mi? benim eski sevgilim izmirli diye izmiri sevmekten mi vazgeçmem gerek.

1|0
    0|0
    • kız yurt dısında yasıyo dıye orayı begenmek ayrı be cnım .

• şimdi şöyle bir şey varsa, gitmediği görmediği hiç alakası olmayan bir yeri beğeniyorsa o zaman derim ki hala aklı onda. Ama yine de belli olmaz.

• 4 sene değil 14 senemi vermiş olsam bitmiştir o ilişki zor ama olması gereken bu

0|0
    0|0
  • Geçer gizli merak etme.

0|0
    0|0
  • Muhattap olmam

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 4

• Abartma bence. Ortada paramparça olacak bir sey yok. Memleketini beğendi diye ayrılır mı insan bu ne pamuk ipliğine bağlı ilişkidir. Tamam ayrıl inceldiği yerden kopsun.

0|0
    0|0
  • Eğer bir insan terkeden değil terkedilen ise çok zor bir durumdur bunu kabullenmek o kişi in. Hele ki aldatılmışsa... İçinde bir ukte kalmış olabilir. Fakat bu seni sevmediği anlamına gelmez. Biliyor musun bende aynı durumdayım. Bi çocuğu deliler gibi sevmiştim. O da bana aşıktı ben bunu biraz oynatıyordum ama. Falan filan en sonunda kazığı yiyen ben oldum ve bana öylesine koydu ki... Şimdi 6 aydır çıktığım bir çocuk var onu da seviyorum. Ama eskiden sevdiğim çocuğu durduk yere araştırıp duruyorum. Ama dediğim gibi bu diğerini sevmediğim anlamına gelmez. Şimdiki çıktığım çocuksuz asla yapamam. Alışmışlıkları kaybetmek zordur. Elinde olmayan bir şeydir belki de. Bence onunla bu konuyu konşmalısın. Her şeyi silip atamazsın. 4 sene az değil...

0|0
    0|0
  • Hiç bişey yapmam demekki sevmemiş der çıkarım hayatından okadar

0|0
    0|0
  • ve sen ona hala sevgilim diyorsun

0|0
    0|0
Yükleniyor...