Siz bu durumu nasıl değerlendiriyorsunuz?

Kankamla bir süredir beraberiz. En başından beri bunun ciddi bir ilişki olmayacağını bilerek başladık. Birlikte vakit geçirmek hoşumuza gidiyor, bazı geceler bende kaldığı oluyor ve ben neye izin verirsem yalnızca bunları yapıyoruz. Birbirimizi çok iyi tanıyoruz. Diğer yandan aynı işyerinde çalışıyoruz. Bugün de bacaklarımın büyük bölümünü açıkta bırakan bir etek giymiştim ve bunun üzerine bana şalla bacaklarını ört diye bir mesaj attı. neden diye sorduğumda başkaları da bakmasın diye dedi. Bana benim yanımda huzurlu musun ben seninleyken çok mutluyum diyor. Hatta bir gün sevgilisi olduğunda ya da evlendiğinde bile benimle birlikte olmaya devam etmek istiyormuş. Evlendiğin kişiyi aldatmış olmayacak mısın diye sordum sen benim için herhangi biri değilsin çok farklısın bendeki yerin ayrı dedi. Sizce seks partnerliğinde kıskanma ya da evlendikten sonra bile vazgeçememe durumu söz konusu olabilir mi, nasıl değerlendiriyorsunuz?

0|0
1|7

En İyi Erkek Görüşü

Erkekler Ne Diyor 6

• Seks partnerınde bagımlılık olmaz. Olursa ıs boka sarar. Zaten bagımlılık olmasın dıye partner oluyoruz.

0|0
    0|0
    • biz sadece seks için beraber olmuyoruz aynı zaman da iyi de anlaşıyoruz demişti bana. öyleyse bu ilişkinin adı ne olabilir bunu sorguluyorum.

• cevap için teşekkür ederim

• Seven insan kiskanir sekstede bagimlilik olur bana kalirsa garip ;) oda biliyor demekki daha ileri gitmeyecegini adim atmiyorda olabilir

0|0
    0|0
  • onuun için anlamın cinselik bu sana hakaret bence. değer veriyosa adam gibi takar koluna gezdirir unutma ki senin de bir yuvan olcak sen de ana olcaksın.

0|0
    0|0
    • haklısın. zaten tamamen seviyor olsa başkasıyla sevgili olmayı ya da evlenmeyi aklına bile getirmez. ama hiçbir koşulda bırakmayacağını söylemesi tuhaf geliyor bana.

• elimde tutuyum mantığı işte ya dereyi gecene kadar. adamın ki tam bir karaktersizlik örneği. adam olsa böle konuşmaz. evlenmicekse bile flört eder bir bahane bulur bırakır ama durum böleyken bunu kabul etmen garip. yanlış yoldasın bence. adam mı kkalmadı sana da bu tavırları çekiosun be yavru

• Birlikte olduğu birine bağlılık duymuyorsa o iş çok karmaşık.

0|0
    0|0
    • belki de bu insanın kişiliğinden şüphe etmeliyim. sonuçta insanın evlendikten sonra başkasıyla da olabilmesi korkunç bişey.

• Kankan şanslıymış hacı

0|0
    0|0
  • sen onun için ikinci bir benliksin bence

0|0
    0|0
    • ikinci bir benliksin derken? biraz açıklayabilir misin?

• seni kendi gibi görüyo ama kendinin kız versiyonu olarak görüyo sen onun her şeyi biliyosun o da senin her şeyini biliyo

Kızlar Ne Diyor 1

• Evlenince seninle olmak istiyorsa çok kötü bir şey bence ya da sana aşık olmus ne bileyim belkide oyalıyor seni. ..

0|0
    0|0
    • Bu nasıl bir bağlılık ben de anlamıyorum. Ne olursa olsun asla bırakmayacağını söylüyor ama oyalıyor da olabilir tabi.

• Aranızda aşk yoksa uzun surmez gibi sanki. ..

• bir keresinde evlilikten konu açıldığında laf arasında benimle evlen demişti. biz evlenirsek iyi bir mantık evliliği olabileceğini söyledi. bunlar o an için söylenen sözler tabi. Ama uzun ömürlü olacağını ben de düşünmüyorum.

Yükleniyor...