Aylardır iş arıyorum kendime uygun bir tane bile iş yok.

Arkadaşlar iş yok yahu? İşkur, kariyer.net, elemanonline.net, yenibiris vs vs vs hepsini günlük takip ediyorum basvuru yapıyorum bilfiiil yüzyüze görüşüyorum ama olmuyor olmuyor olmuyor... :( Kendi işimi kuracam sermayem yok. Ne yapacağım arkadaşlar?

0|0
1|6

En İyi Erkek Görüşü

• sesin değişik mi?

0|0
    0|0
    • Normal.

• Aslında böyle kötü karakterleri seslendirecek bir ses tonu yakalıyorum zaman zaman. Bende şaşırıyorum. Çok iyi olur bir dublajcı olsam mesela

• benim yaşım şu anda küçük ama ilerde yapmayı düşünüyorum sungur babacan ve ahmet taşar çok etkiledi ses olarak

Kızlar Ne Diyor 1

• aynı dert bende de varr neden olmuyor çözemedim tek ben değilmişim demekki bunu yaşayan

0|0
    0|0
    • 3.5 milyon insan işsiz güzelim ne sen ne ben tek.

Erkekler Ne Diyor 5

• Kurumsal firma çevreniz varsa ya da ikna kabiliyetinizle firmalarla görüşebilirim diyorsanız, bizim seyahat acentamızda sattığınız biletin karı üzerinden(%15-20 sizin hakkınız) bizimle çalışabilirsiniz. ..

0|0
    0|0
  • Meslek edindirme kurslarına git mesleğini al başarılı olursan geri ödemeli ve ödemesiz sermayede sağlıyorlar.

0|0
    0|0
  • meslek nedir dostum

0|0
    0|0
  • iyi kötü demiceksin başlıcaksın millet yana yana eleman arıyo pardon amele

0|0
    0|0
  • Sermayem yok diyorsun kefil bulup kredi çek ? ama ortada yapıcak iyi bir fikrin vardır umarım

0|0
    0|0
Yükleniyor...