Siz de mi aynısını düşünürdünüz ?

bi sevgilim vardı birbirimize aşıktık yanı ben öyleydım onu da öyle zannederdim. ben hep onu kaybetmekten korktum. ve farkında olmadan onu sıkmısım. durmadan beni seviyor musun,beni sevdiğini hissetmiyorum gibi mesajlar atmısım. bana ayrldıktan sonra bu mesajları atıp senı sevmesem sana aşkım der mıydım dedi. siz de birini sevseniz ama karsı taraf sevginizden emin olmasa ayrılır mıydınız ? bu durumdan sıkılır mıydınız ?

0|0
2|4

En İyi Kız Görüşü

• Bu durumda ayrilinmaz ki sevgini gostermeye calisirsin zaten seven insan her turlu sevgisini gosterir senin soylemene gerek kalmaz. Bu arkadas seni svmiyor bence ve sklms yeni asklara yelken acmak istiyor bu da bahanesi olmus

2|0
    0|0
    • Bide su yazilana takildim:) sevmesem askim der miyim demis sevgi askim demekle oluyorsa vayy halimize :)) o zmn ben her askim dedigimi seviyorum asigim oyle sey mi olurmus. Askim demeklenis bitmiyor sen sevgini gostericeksin ki o kelimenin hakkini vereceksin

• tamam canım çok sağolasın :))

• rica ederim:)

Erkekler Ne Diyor 4

• Kendine güvenin yok ,bu mesajlarının anlamı bu ! bunun üstüne çocuğu çok sıkmışsın herkes sevgisini aynı şekilde resmedemez., İlşkilerinde kendinden emin OL bırak karşı taraf merak etsin !

1|0
    0|0
  • karşı tarafın sevgisinden emin olmayıp sonu olmayan birşeye devam etmek saçma zaten ayrılmışda..

1|1
    0|0
    • yani o mu haklı ?

• yok madem sevgisini hissetirmiyor ilgilenmiyor sende bunu biliyorsun ayrılsaydın daha önce bak o ayrılmış sen haklısın.

• aşıksam sıkılmamm, tam tersine bana tatlı gelir onu teselli etmek inandırmaya çalışmak

1|0
    0|0
  • öyle düşünme hemen bence ona şans tanı ve üstüne düş biraz ama şunu hiç unutma fazla ilgi her zaman sıkar insanı ben sevgilimde bunu yaşadım değer verdim değer görmedim ve beni bırakıp gitti başkasına 2 aydır haber felan yok

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 1

• seven insan sevdiğini belli eder, sevdiğini mutlu etmek ister onun üzülmesine izin vermez onu ilgisiz bırakmaz, zevk alarak belli eder sevgisini.. bu çocuk seni sevmiyo, seven insan sevdiğinden sıkılır mı yahu. boşver sen takma unut bunu. sevgini hakeden biriyle mutlu ol.

3|0
    0|0
    • yani benim şüphelerimden, güvensizliğimden sıkılmış öyle dedi

• sıkılmışsa bitmiş, daha düşünme boşver

Yükleniyor...