Sevgilinizle 1. yılınızı kutlayacaksınız ama takımınızın şampiyonluk maçı da var. Ne yaparsınız?

Sevgilinizle 1. yılınızı kutlayacaksınız ama takımınızın şampiyonluk maçı var.

Ne yaparsınız? Maçı mı izlersiniz kutlamamı yaparsınız? :)

0|0
2|6

En İyi Erkek Görüşü

• :)) :)) buna benzer soruyu ben de sormuştum. Böyle bi durumda benim her türlü tribünde olmam lazım sonuçta tribün sorumlusuyum. ee haliyel konu şampiyonluk ve GALATASARAY olursa benim içimn akan sular durur böyle bi durumda kız arkadaşımı da arenaya götürürüm. Hem şampiyonluğu hem de 1.yılı kutlarız. Tmam belki o bu şekilde kutlamak istemeyecektir bunu biliyorum ama kesinlikle en iyi şekilde onu en çok mutlu edecek şekilde de telafi ederim, hele ki seviyosam da onu mutlu edebilmek içn canımı bile veririm. :)

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 2

• önce kutlama yaparız sonra maçı izleriz[eğer kazanamazsak o üzüntüyle kutlamada gümbürtüye gitmesin diye.ama kazanırsak tekrar kutlarız herhalde :D ].valla bursasporun böyle bi durumu olduğumu kanımın akışı durur ki sevgiliminde bundan şikayetçi olacağını sanmıyorum :D

0|0
    0|0
  • maçı yayınlayan bi cafede kutlama yaparım

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 5

• Taksim'de ıslak hamburger yeriz,metroya atlar Aslantepe'ye gider Stadyumda çılgınlar gibi bağırır,evimize döner formaları çıkarır sevişiriz,Sevgili adaletli olmalıdır,zevklerine de sevgine ortak oldugu gibi sahip çıkmalıdır,ama kalkıp da bugün maç var diye sevdiğimi ihmal edemem

0|0
    0|0
  • Fenerbahçe için sevgilimi ekmişliğim çoktur. Yine olsa yine yaparım. Ama artık akıllandım sevgililerimi Fenerbahçelilerden seçiyorum. Böylece maçları beraber seyretmeye gidiyoruz.

0|0
    0|0
  • Eger ki Turkiye milli takimi maciysa alirim sevgilimi giderim mactan sonra kutlama yaparim. Eger ki normal lig takimiysa hic izlemem. Hele ki hali saha maciysa dusunmem bile koyver gitsin derim al sevgilini mutlu et diger seyler sonrada yasanir.

0|0
    0|0
  • eşitik olsun diye ikisinide unutur keyfime göre bişiler yaparım

0|0
    0|0
  • futbol sevmedigimden rahatim. baska herhangi bir mac icin de ekmezdim sevgilimi

0|0
    0|0
Yükleniyor...