Çocukken hiç unutamadığınız yaramazlığınız var mı?

Ben çocukken kapı zili çalar kaçardım bir köşeye siner kapıyı açanın haline bakardım bir gün yine 3-5 arkadaş kapı zilini çalıyoruz diye taksi zilini çalmışız saklanıyoruz, taksici geliyor gidiyor kimse yok, bizde kapıyı açan yok diye hep bakıyoruz, taksici farkına vardı bizi hiç abartısız 1 km kovaladı :-D istese yakalardı tabi ki ama adam sadece bizi korkutmak birazda eğlenmek istedi sanırım... sizinde var mı unutulmaz yaramazlıklarınız?

0|0
2|2

En İyi Kız Görüşü

• çok korkaktım 2 3 tane kız vardı arkadaşımın akrabalarıydı beni dışlıyordular 3 kız kötü davranıyodular 1 tanesinden çok korkardım bir şey olduğu zaman eve kaçardım evimiz bodrum kattaydı ananeme şikayet ederdim :Dd

0|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 1

• bizim bir komsumuz vardı çok aksiydii oyun oynarken hep terslerdi baska yerde oynayın diye bizde inadına onun balkonunun ordaaa şarkılar söylerdikk balkondan içeri bişiler atardk :D:D 1. kattaydıı çocuğuz olsun o kadar

0|1
    0|0
    • tabi canım işte şimdi aynısı sana olsa kaldıra bilirmiyiz diye sormak lazım dimi kendimize :-D

• haa yok çocuklugumdan eser yok ayrıca cocukkende uysal birisydm sıkıntılı değildim..

• :-)

Erkekler Ne Diyor 2

• tasolarımı hileyle üten çocuğun evinin camını kırmıştım :D

0|1
    0|0
    • :-D o bizdede olurdu bilye tasa çalma...

• var, yukarı mahalleden bir kadın bana para vermişti, bana şu kasaptan git şunları şunları al demişti, bende o parayı alıp kaçmıştım, yaşım 7-8 falandı verdiği para da bugünün 50 tlsi idi, bugün olsa kesinlikle yapmazdım. hatta bazen vicdan azabı bile çektiriyor bana

0|1
    0|0
    • :-D helallik isteseydin gidip 50 tl yi verseydin babamda buna benzer bir şey yapmış zamanında bize anlatırdı o ilerleyen yaşlarında gitmiş helalleşmiş...

• :-D neyse artık anı işte sana kadın çoktan helal etmiştir zaten hakkını çocuksun diye...

• umarım

Yükleniyor...