Böyle bir şey başınıza gelse ne yapardınız?

Bir gece vakti kız arkadaşınızın evine giriyorsunuz. Kız arkadaşınızın odasına geçip malum işi yapıyorsunuz. Tabi kızın anne ve babası evinde uyuyorlar yani kızın anne ve babası evdeyken bunu yapıyorsunuz.

Daha sonrasında gecenin bir vakti kızın annesi su içmeye kalkıyor kızını kontrol etmeye gittiğinde çocuğu kızın üstünde yakalıyor hiçbir şey demeden bıçağı alıp çocuğu bıçaklıyor sonrası da var...

Sorum şu siz kız olarak ne yaparsınız?

Siz erkek olarak ne yaparsınız?

Devamını güncellemem de yazacağım.

Güncellemeler:
Bu kadar bekletme yeterli sanırım.

Olayın devamı; Kız korkusundan camdan aşağıya atlıyor ve çocukta kızda orada ölüyor.

0|0
8|17

En İyi Kız Görüşü

• Bizim evin 2.katta olduğnu ve annemle uyuduğumu düşünürsek olmaz ııhııhh :D

1|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 7

Erkekler Ne Diyor 17

• Bir ünlü sanatçı, bir zamanların kamu spotu'nda " gözünüz yolda kulağınız kapıda olsun " derdi . Sonrasını belki güncellemenden sonra yazarım , zira tuzak soru gibi bekletiyorsun milleti

0|0
    0|0
  • Erkek olarak yaralı ya da ölmüş olurum. Ölmüş isem ölü olarak bir şey yapamam.

0|0
    0|0
  • ananın babanın kaldıgı eve gitmem erkeğin işi ne annesi kızı neden kontrol etsin senaryo berbat bence

0|0
    0|0
  • kız olarak anneme sert bir şeyle engel olup erkek arkadaşımı kurtarmaya çalışırdım

erkek olarak bıçağı yediğim anda gücüm yeterse anında arkadaki anneden kurtulmaya sonrada onu etkisiz hale getirip evden kaçmaya çalışırdım, sonrada o kızla iletişimimi keserdim

0|0
    0|0
  • Naptın Sen Gece Gece Bu Nasıl Bir Ruh Halidir.

1|0
    0|0
  • ya kizin evine gtmisin anne babasi varken o isi bir kere rahat yapamasin her an tetiktedinfir ikincisi kapida kilit denen bisey var dmi :D

0|0
    0|0
  • ruhlarına fatiha...amin

0|0
    0|0
  • Bizim kezbanlara bu soru sorulmaz. Vay o ananın haline. Aşalım ya artık bunları. Tecavüz degil ki bu. Adam bıçaklamak nedir. Dinen bakarsanız çocugun yaptıgındansa annenin yaptıgı daha günah.

0|0
    0|0
  • her işte bir hayır vardır derim );)))

0|0
    0|0
  • Fantazize hayran kaldım Amk

Hadi babayla anada sıkışıyorsa ;)

0|0
    0|0
  • Bıçaklanırsam ölürüm herhalde

0|0
    0|0
  • işi hallettikten sonra giderdim seri.

0|0
    0|0
  • senaryo fena :D penisin içindeyken bıçaklanmak nasıl bir duygudur aceba yaa uff :D

0|0
    0|0
  • Azmış bunlar derim bu ne edep yok bunlarda ikisinide kessin...

0|0
    0|0
  • ağır cezadamı çalışıyon sen:))

0|0
    0|0
  • Yeni bir dizi mi geliyor yoksa... Malum böyle şeyler prim yapıyor Leyla ile Mecnun. Bende Özledim gibi kral dizilerin yerine bu tip şeyler izleniyor. Bunu kanallara ulaştırmalısın dostum senaryo tam bizlik.

0|0
    0|0
  • anasıda erkeğe bıçakla tehdit edip olaya katılıyor deme sakın :))

0|0
    0|0
Yükleniyor...