Bayanlarda ince kaş mı kalın kaş mı?

ben kalın kaşı sevmiyorum ama bazıları da ince kaş gördü mü biraz daha kalın olmalı,çok ince gibi yorumlarda bulunuyor.ha bazı kalın kaşlar güzel durmuyor değil,mesela; link buradaki büyük resimde kadının kaşları güzel duruyor.

ama bir de şu var çok kötü,bildiğin orman yani; link ya da bana öyle geliyor bilmiyorum.

oysaki bunların yanında benim kullandığım şu kaş modeli de var: link çok kötü durduğunu düşünmüyorum.ki benimde yüz tipim buna benzer.resim biraz küçük ama umarım anlamışsınızdır :)

şimdi sormak istediğim soruya gelelim,çok abartılmadığı takdirde ince kaş iyi midir yoksa illaki kalın kaş mı dersiniz?birde resmini koyduğum ince kaş modeli abartılı mı?annem kaşın kalın olması gerektiğine takmış durumda biraz da o yüzden soruyorum.

• Ince kaş
    48% (10)50% (1)48% (11)Oy Ver
  • Kalın kaş
    52% (11)50% (1)52% (12)Oy Ver
Cinsiyetini belirt oyunu kullan KızımErkeğim

0|0
16|7

En İyi Kız Görüşü

• Dogal kas canım, senin yüzünede cok yakisir eminim. Bak benim resmime, mesela bana göre cok kalin ama aslinda dogal hali bu ve artik bende alistim ve gercekden cogu kisi yakistigini söylüyor. Cok ince kas dogal durmuyorki, senin aldigin cok belli etmicek bir sekilde birakmalisin, belki birtane resim daha atsan, senin kasina benzer birtane daha cok yorum yapabilicem.

0|0
    0|0
    • xbayan arkadaşın attığı link tam benim kaş modelim :) düzgün foto bulamayınca yukarıdakini ekledim.

• haha iyi yapmissin :D aman senin canin ne istiyorsa öyle kalsin :D ben zaten ne yapsam ayaklarinin altina altin bile sersem yaranamadigim icin sorun yok D: aliskinim yani

• yaranamama durumu bende de var malesef :D haklısın ama teşekkür ederim :D

Erkekler Ne Diyor 7

• İnce sevmem. Kalın daha iyi.

0|0
    0|0
  • Benim kaşlarıma benzesin. Ne inceltmeye nede kalınlaştırmaya gerek kalmasın :) ^^

0|0
    0|0
  • Tek kaş olabilir :D

0|0
    0|0
  • orta kaç yokmu

0|0
    0|0
  • Kalın severim doğal durur

0|0
    0|0
  • herkeze farklı kas yakısıyo

0|0
    0|0
  • kendi doğal kaş şeklinide bozmadan toparlayınca aldırınca daha güzel . bunun kalını incesi yok .

2|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 15

• ince kas

.

0|0
    0|0
  • Ne yakışıyorsa o

0|0
    0|0
  • link benimde şöyle.iyikide böyle

0|0
    0|0
    • heh bak evet,düzgün foto bulamayınca yukardakini koydum ama benimki de tam olarak bu.

• evet ya bende sevmiyorum o şekilde,şanslıyız :)

• aynen :))

• Orjinalligi bozulms tavuk gbi yonulms hale getrenler var kaldıki ince kaş yüzü oldugndan ck daha büyük gösterebiliyor. bence dogallıgnı bozmadan alınmış kaş en güzeli oda genelde kalın kaş oluyor

0|0
    0|0
    • evet onları bende sevmiyorum ama çok çok kalınlarda itici geliyor ya

• Bak arkadas bırak herkezi simdi sana sağlam tavsiye vericim :)

Kalın kaş seyrek kaşı olanlara yakışır ve küt model asla kesilmez

İnce kaş kasları sık gür olan kişilere yakışır tüyün yoğunluğuna bağlı

0|0
    0|0
    • hmmm bak bu güzel tavsiyeymiş teşekkürler :))

• İnce bazen kadınsı duruyor. En doğal görünümü hangisiyse onu yapmalı.

0|0
    0|0
    • benim normali de inceydi zaten,aldırınca şekli az da olsa oynadı tabi.

• Çok inceltmeyi gerekli görmüyorum ben, doğal haliyle çok oynamamalı.

• kalın kaş daha genç ve doğal duruyor

0|0
    0|0
  • Yüz tipine uygun kaş diyorum.

0|0
    0|0
  • senın attıkların bıraz abartı olmus canım bence kalın kas dıye o kadar da kalın dusunme

0|0
    0|0
  • ince kaş yaşlı gösteriyor,kalın ve bakımlı kaş

0|0
    0|0
  • Ince ve oval şeklinde.

1|0
    0|0
  • ince kaş

0|0
    0|0
  • doğal haline en yakın olanı

0|0
    0|0
  • Bazılarına ince yakışıyor, bazılarına kalın.

0|0
    0|0
  • Bnde abartilan kalin kasi sev mem zaten her yuze gitmez benim yuzumede barizbi sekilde gitmiyo yani dogali nasilsa sekil verip inceltmeden oyle kullanmak lazim

1|0
    0|0
Yükleniyor...