Yaşını almış adamın böyle yapması normalmi

arkadaşlarım beni biriyle tanıştırdı adam evlenip ayrılmış biri ilk görüşmede adamın her konuya girmesine biraz canım sıkıldı giydiğim çamaşır rengine kadar sordu böyle konulara girmesine kızdım ama belli etmedim adama yaşıda 40 -45 o aralarda arkadaşlarıma anlattım adamın böyle sorular sorduğunu onlarda siz liseli genç değilsiniz tabi görüşmelerinizde yakınlaşmalar olacak diyorlar ama ben öyle ilk görüşmede böyle giydiğim çamaşırın rengini sorunca şaşırdım sizce bu normal mi benmi abartıyorum beni beğenmiş görüşmek istiyor bende hoşlandım ama bilemiyorum ne yapmalıyım

0|0
6|14

En İyi Erkek Görüşü

• Normal değil elbette.. Yaşını başını almış adam elbette liseli gibi davranmaz ama ilk günden böyle saçma sorularda sormaz. Bence tamamen cinsel bir yaklaşım olacak sonunun olacağını düşünmüyorum. Karar senin, mutlu olman dileği ile.

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 13

• Adamin derdi belkide sadece yataktir yani olabilir ilk bulusmada boyle bir soruya cevap vermende garip ya neyse

0|0
    0|0
  • Edebinde sevgi olmayanın uçkurundan korkacaksın, böyle adamlar günü birlik ilişkinin peşinde koşarlar. Biz ilk ve evlenene kadar olan görüşmede seveceğim kişinin ahlakına bakarız, sonuçta yuva kurmak ölümüne sevmektir..

0|1
    0|0
  • lan senın arkadaslarınında tanıstırdıkları adamında ıkısınınde ne reng oldukları bellı olmus daha gelıp buraya soruyormusun? arkadaslarınada o adamada s.etiri bascaksın.

0|0
    0|0
  • Normal Değil Ablam Niyet Farklı Dikkatinizi Çekerim.

0|0
    0|0
  • valla o salak adam senin camaşir rengini soracak kadar ileri ve ilk tanışmanızda bunları sana soracak kadar sen pasif kaldınsa bana göre dogal keza sen tepkili davranmış olsa idin adam onları sana sormayı kenara bırak genc bir kızdan böle konşamazdı bile

0|0
    0|0
  • olaya bu açıdan baktınmı bilmiyorum ama sana bu adamı bulan o arkadaşınla aranızdaki ilişkiyi tekrar bir gözden geçir bence,

0|0
    0|0
  • senin hakkında herşeyi bilmek istiyor dur ,ondan yani aranızda samimiyet oluşmadan sordugu için yadırgaya bilirsin durumu ,ne bilim kan grubu ayakkabı numarası gibi sorularda gelebilir amaç sana karşı ilgili meraklı ve bilgi sahibi vb.gibi konularda kendini göstermeye calışması :) şuda olabilir o kişinin belirli bir presibi ya da senin camaşır renginden yola cıkarark kişilik testide yapmak isteyebilir var öyleleri

0|0
    0|0
  • külot rengini sormasının sebebi kendisininkiyle uyumlumu aceba düşüncesi bence kuruntu yapma bu kadar

0|0
    0|0
  • :D ilk buluşmada çamaşarının rengini sormuş kardeşim sence bu normal mi ya:D gelmiş nromal mi diyorsun :D

0|0
    0|0
  • senden hoşlanmış galiba senin yaş kaç

0|0
    0|0
    • bende küçük değilim 33

• ara bulursun

• bulur muyum acaba evim var arabam var eğitimciyim değil mi yakışıklıyım ama kısmet olmayıncada olmuyor gerçi kısmet çok, istediğim gibi biri yok şöyle balıketli seksi sosyal çalışan

• seni başka bir beğenmiş bel altına vurmuş one ya sapıkça bir soru

0|0
    0|0
  • vahh garibim hala kendini sanalda zannediyor desene...

0|0
    0|0
  • bu adam yakında yatağa da atar evlilik vadiyle kandırır kullanır bırakır

bir kere boşanmış adamdan hayır gelmez

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 6

• Niyeti farkli canım. Ve bence birdahakine hosuna gitmeyen birsey varsa bunu direk söyle cünki söylemedigin zaman karsindaki insan yanlis yaptiginin farkinda olmayinca bunu anlamiyor ve devam ediyor. Sana orda bir signal göndermis ama senin icin demekki temiz ki onu öyle anlamissin ya da efendiliginden susmussun. Bunu hic kimseye yapma ! Kim gelirse gelsin, böyle sacma sapan seyler soruyorsa ya da senin hosuna gitmeyen birsey diyorsa eywhin olmasn. Ve yakinlasmalara olur demeside cok acik yani dikkatli ol, hoslanmis bile olsan adamin niyeti ortada.

0|0
    0|0
    • hoşlanmış demekki sen ne anlıyon bundanda millete akıl veriyon o zamn yazmazdı zaten buraya adamlada daha görüşmezdi demekki yeşil ışık var geç yani

• Yoo ne alaka sormus iste bizede olayi anlatmis, ben taraftarsiz orda ne yazildiysa ona göre yorum yaptim, objektif bir izleyeci olarak. Bu böyledir, görünen köye klavuz istenmiyor.

• Normal degıl

0|0
    0|0
  • Hayat sizin hayatınız ama düşündürücü bir durum olmuş bende hoşlanmam bu tür muhabbetlerden sizle bu kadar rahat konuşuyorsa tüm bayanlarla konuşur bence

0|0
    0|0
  • sapık herif. nesi normal bunun yaşından utanmamış karısının niye terkettiği belli. aman uzak dur

0|0
    0|0
  • Normal degil. Arkadaslarin iyi arkadas da degilmis...

0|0
    0|0
  • oha çamaşırn rengmi. adam eğlenicek kz arıyor kronun teki

0|0
    0|0
    • ne yani soramazmı merak etmiştir ne var bunda send ebeğendiysen bunlar hava civa zaten

• bu tür moruklar anca bunları sorar zaten aşk sevgi blmezler :)

Yükleniyor...