Beşiktaşımızın yeni stadı nasıl olmuş beğendinizmii ??

link

açıkcası ben yeni yuvamıza bayıldımm.. %90 bitmiş sayılırrr . Ne zaman tamamen biter işçiliği ? Vee Kartal Yuvamızz nasıl olmuşş :) Beşiktaş kadar kalite kokuyor bize de bu yakışırdı zaten <3

Güncellemeler:
arkadaslar bu maket biliyorum bende.. ben sadece olacak stadı kaba taslak attm size.. bende biliyorum henüz çalışmaları sürüyor amaa işçiler arı gibi çalışıyor demek istediğim bu :)

0|0
2|9

En İyi Erkek Görüşü

Erkekler Ne Diyor 8

• %90'ı bitti mi ? Ahh ah.

0|0
    0|0
    • evet işçi sayısını 2 kata çıkartmıslar vee az kalmıs diye haberini okudum bugn :)

• Ölümüne seviyoruz Biz Beşiktaşı ! ! ! Çok daha güzel olacak tabi içinde formalarla atkılarda ağızlarda marşlar , sahada takım olduğunda

0|0
    0|0
  • gerçeği böyle olmayacak olsa güzel olurdu ama . yapılacak olan daha farklı en büyük özelliği de ses rekorunu oturdugumuz yerde kıracaz artık :) gs akustik stadda zar zor kırdı bu rekorları kaçkişiyle eygidi ey :)

0|0
    0|0
  • Beşiktaşın yeni stadı budur link

0|0
    0|0
  • beşiktaşımıza yakışanda bu zatenn

0|0
    0|0
  • Özenti.

0|0
    0|0
  • Kandırmışlar seni ama ben her gün geçiyorum oradan su an gördüğün maket ama

0|0
    0|0
    • evet biliorumm hala çalışmaları sürüyor ben kaba taslak yapılcak şekli attm sadece :)

• Sory ben yanlış yorummlamışım...evet guzel stad olacak ama şükrü Saraçoğlu daha güzel

• bitse bir kombine alacağım çift kişilik biri bana diğeri de gelecekteki aşkıma :)

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 2

• Ya canım sen nerde kaldın :D daha bir kaç hafta önce temel atıldı temel atmakla bitiyo mu yani ? hem bu maket. kesinlikle kartal koymayacaklarını duydum taraftar istiyor fakat böyle olmayacak.

0|0
    0|0
    • canımm ne temeli yaaa zaten üzerinde çalışıyordu ? maket oldugunu biliorum zatn ben olcak halini attm sadece neden bu kadar tepki verdn anlamadm ben bitti demedm dimi çalışmaları sürüyor dedm ?

• hayırlısı. kulübün içine ettiler..

• sus kız pozitif düşün.. :)

• ciddimi bu kadar güzelmi ya :) süper olmuş bencede :)

0|0
    0|0
Yükleniyor...