Birlikte olacağınız kişide EĞİTİM veya MESLEK(çalışma hayatı) arar mısınız?

Sevgili olacağınız veya evleneceğiniz kişinin eğitimli olmasını ister misiniz ya da

-Yapmasa bile- Bir mesleği olması gerektigini düşünür müsünüz.

Benim cevabım şu : Ben eğitimli veya meslek sahibi olmasını isterim çünkü kendi hayatına sahip çıkmayanın (kendine hayrı olmayanın) bana veya ilerde kuracağım aileye bir hayrı dokunacağını düşünmüyorum.

Not: Maddi imkanlar yüzünden okuyamayan kişiler için meslek(çalısma hayatı) , okuyup iş bulamayanlar için eğitim yazdım

0|0
2|9

En İyi Erkek Görüşü

• Kültürlü, iyi eğitimli, kendi ayakları üzerinde durabilen vs.

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 8

• Kim istemez ki eğitim şart

1|0
    0|0
  • ben parasına bakarım arabası var mıevi var mı boyu uzunmu kaslımı gözleri renklimi saçları apaçimi eğitim şart değil

1|0
    0|0
  • acayip acayip isler

0|0
    1|0
    • Onun sirketinin olmasi onn kulturlu oldugu anlamina gelmez

• Okumak dert mi yani? :D

• ben okumaya karsı deigim insanlar okusun kültür geliştirsin diyalok cok önemli ama kendini üst görmeye calışan zavalılara acıyorum sadece cartıp toplosunu öğrenmis gelmiş havalanıyo hayat a bilmez nasıl para kazanılır nasıl calışılır gecip nasıl olur birkere elektirik faturası yatırmamıstır hayatında zannediyoki ben calıştım okudum tamam para bana akıcak kültürlü insanlarla olucam yazık hayat öyle değil

• cok ahım şahım bişi istemiyorm bana güzel yemekler yapsın yeter.

0|0
    0|0
  • eğitimden ziyade kendini geliştirmiş olması daha önemli üni.yi bitiripde ben ona bişe anlattığımda onu anlamayıp bide açıklamamı beklerse hapı yuttuk, meslekde kesinlikle olmalı yani çalışıp sosyal güvencesi olsun emekli olsun ilerde, tek kişinin çalışmasıyla olmaz çocuğun oldu ona bir gelecek hazırlaman için durmunun idare etmesi gerek yoksa bugün yersin yarın evladına bir gelecek sunamazsın

0|0
    0|0
  • Aramam. Herşeyi kendime güvenerek planlarım

0|0
    0|0
  • Kızlar paraya değer veriyor

parasiz ne kadar yakısıklı olursaniz olun kıymetsiz siniz.

0|0
    0|0
  • okumakla adam olmuyor insan...

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 2

• Ben de hangi özellikler varsa onda da olsun isterim. Eğitimi önemserim yani.

1|0
    0|0
    • sen Üni Mezunu Kültürlü birisin Farzetki adam ilk okul mezunu şirketi var ve sen onun yanında calışıyorsun simdi hanginiz daha kültürlü ?

• Kültür bilinmez de eğitimli olan kızımız , zengin olan oğlumuz

Kültürlü olan ikisi de olabilir

Kendinde olan özelligi istemesinde ne var ki

• aramam nefes alsın yeter

0|0
    0|0
    • canım şaka yapıyorum olur mu öyle nefes alsın yeter demek

• Korktum, bırakalım erkekler arasın nefes alanı :D

Yükleniyor...