Kızlar neden mini etek giyer

Bacakları üşümüyormu ya da kendilerini cıbıldak hissetmiyormular. Ben mesela şort giydimmi öyle dışarı çıkamam nedense kızlara bakıyorum onlar çıkıyolar ben kız olsamda giyemezdim kızlar nasıl giyiyorsunuz o eteği

Güncellemeler:
ben ayna karşısında üstsüz pantolanla foto çekilip profil yaptığımda apaçi oluyorum :) bizim suçumuz ne kızlar hep haklı yeter artık ezdirmemeliyiz kendimizi
lisede biyolaji öğretmenim sınıfa şu soruyu sordu o* ve fahişe arasındaki fark ne sınıftan cevap veren olmadı tabi :) sonra anlattı o* para ili yapan fahişe zevk için yapan sonra birkez daha sordu hangisi sizce hada az şuçsuz

0|0
10|5

En İyi Kız Görüşü

Kızlar Ne Diyor 9

• Yazin sort giyerim ben plaja giderken anca o da sicak diye.. cibildak falanda hissetmiyorum yaz yani sonucta millet montla gezmiyor herkes ayni incecik giyinmeler falan :) ama kisin sort giyenide gordum onun tek aciklamasi " calisan motor sogumaz "

0|0
    0|0
    • güncellemeye ne diyorsun

• Yapan dusunsun ben ole ayna karsisinda fotolar cekmiorm

• sadeceayna karşısı çekilmek değilki ama göbeğini açığa çıkararak giyinmek mesela

• rahat edemiyorum giymiyorum

0|1
    1|0
  • Sana ne.

0|0
    0|0
  • Ben giymem giyenlerde erkekler icin galiba

1|0
    1|0
  • bacakları güzel olduğu için

1|0
    0|0
    • sana bişe diyim mi bir erkeğin bacaklarını güzel bir ağda yaptır yüzü görünmesin sade bacaklar hiç anlayamassın kadın mı erkekmi bacağı kassızssa biraz

• ne için

• Cevabini bildigin sorulari sormamalisin:)

0|0
    0|0
    • seni severim bilirsin( 006 gizli)

• Ben ve otoriterlik alakamiz yok 006 -005 e dusmek uzeresin:))

• otoriter derken hepdünde aynı şeyi yapıyordun beni yönlendiriyosun .99 onu demek istedim

• Fahişeliklerinden (çoğu)

2|2
    6|0
    • sana da artı

• benim için kavga etmeyin kızlar :)9

• Sie len cıvıma

• Sana mı düştü tasası

1|0
    0|0
    • bana düştü tabi sokakta bacak görmek istemiyom belki:)9

• bence sen yola geldin. dediklerinle çeliştin çünkü, ben başından beri çelişmiyorum :)

• ne dedimde şimdi çelişiyorum arkadaşım :))

• Ben giymiyorum giymemde.

0|1
    3|0

Erkekler Ne Diyor 5

• Ben de sıcak havalarda şort giymeden dışarı çıkamam.

0|0
    2|0
    • ben bir yüzerken giyerim

• öle deme hep aşırı cıbıldak hissettirmiyo insana benim hutum o gömleğiminde bütün dümelerini bağlarım arkadaşlar hep dalga geçer korkma kimse memelerine bakmaz diye

• İğrençlik abidesi.

• herkesın görüşü fikri inancı farklıdır saygı göstermelısın ha Müslüman olup o şekılde gıyınıyorsa dua etmelısın buda benım düşüncem

1|0
    0|0
    • meseleye dini açıdan yaklaşmıyorum ama ben :)) mantık açısından

• cıbıldak olunca bizi daha kolay ağlarına alıyorlar her istediklerini yapıyoruz ondan :D

0|1
    0|0
  • cıbıldak ne kardeşim be :D

1|0
    0|0
  • bacakları güzelse erkekleri tahrik etmek içindir diye düşünüyorum :D

0|0
    0|0
    • başbakan olsam mini etek giyen kızları sürgüne gönderirdim:9

Yükleniyor...