Birinden Hoşlandığınızda ne yaparsınız ?

Birinden hoşlandığınız da onun ilgisini nasıl çekmeye çalışırsınız ?

Ya da onu sevdiğinizi beden diliyle nasıl gösterirsiniz ?

0|0
5|14

En İyi Erkek Görüşü

Erkekler Ne Diyor 13

• Gider hoşlandığımı söylerim saçma sapan hareketler yapmam .

1|0
    0|0
  • link ahahah :D

1|0
    0|0
  • bence git yüzüne söyle kaybedeceğin bişe yok en fazla belki aranızda mesafe acılır ama hiç söylemessen ve belki lise belki ünüverste falan karsılasmanıza ne vesile olduysa o bitincede hiç görüsmücektiniz busefer diceksin söyleseydim belkide sevgili olacaktık falan dersin

1|0
    0|0
  • bakışlarla en güzel şekilde ifade edilir ama illa benden dili vucut dili olsun diyorsan o konuşurken ona dokunmaklaa

1|0
    0|0
  • Seviyorsan git konuş ıvırla zıvırla uğraşma. Ayıp değil günah değil kendini paraladığına değmez :)

1|0
    0|0
  • direk yanına gider ondan hoşlandığımı söylerdım ne yanı sonunda ölüm yokya sonucda 2 seçenek var ya evet diyicek ya da hyr

1|1
    0|1
  • direk gider hoşlandığımı söylerim. o bana ilgisizse orada unuturum. sıradaki...

1|0
    0|0
  • kusarım evet direk kusarım ama hoşlandığımda değil aşık olduğumda hoşlanma daha başta olur o zaman bakarım sadece

1|0
    0|0
  • cesaret bulupta konuşamam ama dikkatini çekmeye çalışırım :)

2|0
    0|0
  • Sal gitsin bos bos işler bir ton hikaye sevdikte ne oldu

1|0
    0|0
  • Onun sürekli yanında olurum. Ona her şeyinde yardım ederim. Onun ilgilendiği şeylerle ilgilenirim.

1|0
    0|0
  • hiç bişe yapmam evime giderim sıcak çayımı içer keyfime bakarım çok da şeyimde

1|0
    0|0
  • beden dilini bosver anlamayabilir acık acık soyle gıtsın:)

1|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 5

• surekli ona bakardim ve o baktiginda ona bakmiyormus gibi yapardim erkekler bunu genellikle hissedip seni cekici bulurlarsa sanada bakmay calisirlar.

1|1
    0|0
  • Sürekli onun bulundugu ortamlara girerim onunla mümkün olduğunca konuşurum ve konuşmalarimla onun dikkatini çekmeye çalışırım

1|0
    0|0
  • izlerim :)

1|0
    0|0
  • Çifte telli , kasap havası falan oynarım durduk yere ..

Mutlaka ilgisini çekerim bu şekilde *-*

1|0
    0|0
  • Hiçbişey, ne biliyim aklıma gelmıor

0|0
    0|1
Yükleniyor...