Çalışan kadın mı, ev hanımı mı?

Garip gelicek ama düşünün öyle cevaplayın.. çalışan kadın mı ev hanımımı? beyler karısının çalışmasınımı ister yoksa evde oturmasını mı

0|0
3|10

En İyi Erkek Görüşü

• eğer okumuş eline mesleğini almışsa çalıştırırım ama mesleği yoksa çalışmasın

2|1
    0|1

Erkekler Ne Diyor 9

• Calisan kadin isterim ben.

2|1
    0|1
  • çalışmanın maddi kazançtan çok kadına özgüven ve hayata doğru bakış sağladını düşünüyorum..

2|0
    0|1
  • çalışan kadın.

0|0
    0|0
  • çalışmıyorsa evde oturacak anlamına gelmez .evini düzenli tutup oda evdeki görevlerini yaptıktan sonra çalışmaktan daha iyidir bence ..kadınında çalışmasına sıcak bakmam ben .

0|0
    0|0
  • vallah orasını kadın bilir. çalışmak isterse çalışsın istemese de kendisi bilir. erkek kadına bakmak zorundadır.

0|0
    0|0
  • o calissin ben yatim

0|0
    0|0
  • Kadınımı çalıştırmam :)

1|0
    1|1
  • kadın dediğin sadece yatakta çalışır

0|0
    0|0
  • mecbur kalmadıkdan sonra ev hanımı istiyorum öyle de oldu zaten

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 3

• Açıkçası eşimin maddi durumu oldukca iyi. Ben çalışan bir bayanım ve çok mutluyum. Çalışan kadın kendi ayakları üzerinde durabilen kimseye muhtaç olmayan özgüveni gayet iyi başarılı kadındır. Ev hanımı olmak kolay önemli olan hem çalışıp hem ev hanımı olarak zoru başarmak :)

0|0
    0|0
  • Herzaman maddi durumda kendi ayaklarının üstünde duran iyidir çalıştırmam dediklerine bakma.

1|0
    0|0
  • şu an ki zaman para zamanı olduğundan erkek çalışan bayan ister...

1|0
    0|1
    • hem eviyle ilgilenip hem çalışan kadınlara hem imrenirim nasıl yürütürler acaba

Yükleniyor...