Galatasarayın Yeni Kaptanı Kim Olmalı?

Mancini kaptanlığı Sabriden alacakmış kaptanlığı Selçuk,Melo,Sneijder üçlüsünden birine verecekmiş siz doğru buluyormusunuz bu hamleyi

0|0
3|27

En İyi Erkek Görüşü

• Selcuk

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 26

• Sabri'den alınacak şey kaptanlıkla sınırlı kalmaz dilerim. emekleri için teşekkür etmeli artık.

Selçuk olsun bence. son haftalarda bir durgunluk, bir küskünlük var üzerinde. pazuband, sorumluluk demek. sorumluluk da, ona motivasyon sağlayacaktır.

0|0
    0|0
  • Melo' yu boşver de kaptanlik bence sneijder veyahut selçuğa verilmeli.

Bu tarz jestler kaptanlik verilen oyuncunun performansini / moral motivasyonunu arttirir..

Ama kaptanligi aldiklari oyuncununda performansini / moral motivasyonunu dusurur..

Hoş, sabrinin morali bozulsa ne olacak orasi ayri tabi ama bence Musleraya verilmeli..

0|0
    0|0
  • Selçuk olmalı her ne kadar şuan takıma küsmüs olsada kaptanlığı tek hakeden o.

Selçuk ve Melodan başkası kaptan olmamalı.

0|0
    0|0
  • Sneijder olabilir ya da Melo

0|0
    0|0
  • Melo ya da Sneijder in olmasını isterim ama büyük ihtimal Selçuk olacak

0|0
    0|0
  • nerde cüneyt tanman...nerde bülent korkmaz...aysal efendi yancısı tulun ve elemancini gitmeden messi ronaldo gelse hikaye...kaptan kim olursa olsun...selçuk-burak başta olmak üzere biçok oyuncuyu küstürdüler...ali dürüsüt abdurrahim albayrakı uzaklaştırdılar...

0|0
    0|0
  • bence selçuk almalı ama melonun önünde dünya kupası var ve milli takıma girebilmek için çok çabalıyor ona bir jest yapılabilir

0|0
    0|0
  • melo olsun yakışır

0|0
    0|0
  • Sabri'yi kulüpten defetsinler yav ne kaptanlığı. Selçuk olsun kaptan.

0|0
    0|0
  • Selçuk olmalı ya da Drogba

0|0
    0|0
  • selçuk aldı

0|0
    0|0
  • sarbiden zaten kaptan olmaz bu yanlıştı... bir beşiktaşlı olarak selçuk veya semih ikilisine verilmeli diye düşünüyorum...

0|0
    0|0
  • kesinlikle Sabri olmalı :)

0|0
    0|0
  • selçuk almalı.

0|0
    0|0
  • Selçuğa verildi zaten.Sabri,hakan,gökhan,riera,amrabat,dany.. Bunlar defolsun gitsinler.

0|0
    0|0
  • sabri bu kulubün en köklü oyuncusudur ve bir futbolcudan fazladır. ha mancini kalkar sabriden alırsa da saydığın isimlerden en çok bence melo hakediyor

0|0
    0|0
  • kesinlikle selcuga verilmeli

0|0
    0|0
  • Sabri reyiz kaptanlığı hak ediyor gsnin zor günlerinde para almadan oynayan tek futbolcu oydu ne demişler gülünü seven dikenine katlanır sabri takımını seviyor sizde ona katlanacaksınız

0|0
    0|1
  • bence Fernando Muslera olsun

0|0
    0|0
  • bence selçuk

0|0
    0|0
  • Bana versinler soluksuz kosarim

0|0
    0|0
  • tabikide salçuk olmalı takımın beyni o.

0|0
    0|0
  • kaptanlık takımın en eski ve kalıcı adamına verilir bir nevide abisine.

0|0
    0|0
  • nihat doğan :Ddff

0|0
    0|0
  • Muslera olsun :P

0|0
    0|0
  • Engin baytar

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 3

• Öyle bir durum söz konusu değil hocamız kim iyi oynarsa ona veriyor kaptanlık pazubandını fakat ben pek doğru bulmuyorum uzun zamandır kaptanımız Sabri ve yıllardır bizde oynamasından dolayı kaptanlığı da hak ediyor bence hocanın bu tutumunu beğenmedim

0|0
    0|0
  • sneijdere verilsin

0|0
    0|0
  • ya MUSLERA'M olsun ya da BURAK olsun

0|0
    0|0
Yükleniyor...