Türk kızlarının büyük çogunluğu paracı, siz ne düşünüyorsunuz?

benim gibi düşünen kişiler hiçde azımsanmayacak çogunlukda baştan söylemeliyim.

çeşit çok ... para için evli adamlarla dost hayatı yaşayanlar.. tv lerdeki evlendirme programlarında yüzsüzce kendilerini daire karşılığında adeta pazarlayanlar.. kendisine üst baş tel aldıran birtakım genç kızlar.. tabiki burada asıl suç bizim milletin erkeklerinde.. abazalıkda dünyada ün yapmış bir milletizki taa rusyadan avrupadan burada hayat kadınlığı yapmaya kadınlar akın etmiş.. birde erkeğe yüklenen misyonlar varki tam aciziyet.. kısaca parasal en ufak çıkar gözeten birine rastladığımda onu hayat kadınından aşağıda tutuyorum haksızmıyım?

0|0
8|5

En İyi Kız Görüşü

• haklısın günümüz kızları cüzdanın dolu oluşuna bakıyor beynin kalbin dolu oluşuna değil malesef!

çok şükür ki o kızlardan olmadım hiç

0|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 7

• Öncelikle sorunun ilk basindan,yani basligindan yanlis bir tutum ele almissiniz.

Türk kizlari diyerek her insani ayni kefeye koyup elestiremezsiniz.

Bu dogru degil.

Dünyanin her yerinde var bahsettiginiz türde kadinlar...ve dahi erkekler.

...

Bu düsünce,davranis bicimi dogru mu?

-Degil.

0|0
    0|1
    • burda bir saptama ve tesbit sundum ki.. kimse bizim türk kızları kadar paracı değil..

• rica ederim teşekkürler iyigünler

• Sagolun

Size de iyi günler

• haklısın kesinlikle

0|1
    1|0
  • Haklılık payın var ..

0|1
    0|0
  • bunu sadece kızlar yapmıyor

kendinden yaşlı zengin kadın arayan öküzlerde var ^^

objektif bakalım ^^

0|0
    0|0
  • Yav he he hep Turk kizlarinda daha fazla bu durum dimi.. sanki baska kiz gordun de

0|0
    0|1
  • Kısmen denebilir, tamamen olmasada haklısın..

0|0
    0|0
  • genelleme yapman kötü olmus demekki sen yanlış insanlarla karşılasmıssın

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 5

• Evet, bir çok kız paraya bakıyor lakin onları ezmek, bitirmek erkeklerin elinde .. Çevremde sırf soyadım için takılan kızlar mevcut ama benim için köpekten öteye geçemezler .

Ben gerçi kadınların paraya baktığına inanmıyorum ya ne olursa olsun kadınlar paraya bakmıyor tamam para da önemli bir etken ama tip, ağız olmadıktan sonra paranın bir önemi yok!

Bu bir varsayım değil . Kendim yaşıyorum tipin olacak, ağızın olacak . Bunlar olmadıktan sonra dünyalar senin olsa fark etmez zira istediğin kadını bile elde edemiyorsun!

0|1
    0|0
    • sana katılmak gerçekten isterdim lakin tam tersi bakış açısıyla bakarak sana cevap vereyim..

zengin kel kısa bodur ama eşi veya sevgilisi manken gibidir çoğunun.. ünlü iş adamlarının oğullarına bak sonra tipsiz futbolculara sayısız örnek var etrafına baksan etrafındada çoktur.. kiralık bedenler geziyor her yanda.

• istisnalat kaideyi bozmaz sen ve senin gibi olarlarda olacaktır elbet lakin geneli parasal çıkarları için yaşıyor kızların

• Belki de bana denk gelmiyor. Çevremde ki kızlar zaten tanınan, varlıklı ailelerin kızları belki de ondandır..

• evet baya çok ama sebebi erkeklerin kadınlara bu şekilde bakmasıdır

0|1
    0|0
    • maalesef... ve bu özgüvensiz erkekler yüzünden ...

• en çok kızdığım da gerçek sevginin ve aşkın yerini aksaraydaki kadınlardan düşük bir ahlaka sahip kadın topluluğunda aramak..

• evet en iyisi bu kişilerin egosunu tatmin etmeden onlardan uzaklaşmak gördüğüm şey aslında o kadar güzel olmayan kadınlar artık bulamadıkları içinmidir nedir daha mücadeleci daha sahiplenen kişiler oluyor

• Millette para olmayınca yozlaşıyorlar ister istemez

0|1
    0|0
  • Dünyanın geneli böyle sanırsam

Fimler kiştaplar dergiler okuyoruz görüyoruz izliyoruz

0|1
    0|0
  • Hepsi aynı değil bize denk gelmiyor :))

0|1
    0|0
Yükleniyor...