KADIN ERKEKTEN ERKEK KADINDAN NE İSTER ??

kadın başını omzuna yasladığında dünyanın en güvenli yerinde olduğunu bilmek ister..kıskanılmak özlenmek sevilmek ister..yatmadan sevdiğinin sesini duyarak uyumak ister .. sabah gülümseticek bir günaydın mesajı ve gün içersinde nasılsın napıyosun sorularını ister ..

0|0
4|10

En İyi Erkek Görüşü

• evet kadını isteklerinin 0.000000001 lik kısmını yazmış arkadaşımız geri kalanıda siz tamamlayın :D

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 9

• fazla romantik.sıkıcı.

0|0
    1|0
  • erkek kadında aslında bir süreden sonra huzur , kadınsa erkekte güven arar ama kanı fazla kaynayan gençlerimiz, hayat hep böyle sandıkları için sabah akşam seks arıyorlar sonrada rezil olup çıkıyorlar :)

0|1
    0|0
  • sanırım kitabıda var dı kadınlar ne ister erkekler ne anlar diye. bunları yapmakta yeterli değildir kadın için bence. kadının egolarını tatmin etmesi gerekir.

0|0
    0|0
  • söz konusu evlilikse bir kadınddan beklenen temiz bir geçmiş bir erkektende temiz bir gelecek ama bunların dışındada olması gereken saygı ve güven beraberinde herşeyi getirilerr

0|0
    0|0
  • ammada çok sey istiyosunuz bence sizde bütün bu yazdıkların sacma sapan geliyo bana bir erkek kadınını koruyup kolluyosa ele güne muhtaç etmiyosa çoçuklarına da iyi bir babalık yapıyosa bir kadın için yeterli olmalı bence

0|0
    0|0
  • erkekte kıskanılmak özlenilmek ister ilgi ister kaç kız bunu yapıyor?

0|0
    0|0
  • bayanları bilmem ama ben otorite isterim şu ara :)

0|0
    0|0
  • kadın erkekden ilgi bekler erkekde kadından biraz anlayış bekler

0|0
    0|0
  • Bu istekleri bende istiyorsam kadın mıyım ben :D

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 4

• Her iki taraf da ;

Huzur ister..Korunma ister..Hüzünlendiğinde ağlayacak bir omuz ister..Mutluluğunu paylaşmak ister..Yalnız olmadığı bilmek ister..

Sevmek, sevilmek ister..Aranmak,özlenmek,arzulanmak ister..Değer verilmek ister..İlgi,şefkat ister..Bir tatlı gülümseyiş ister..

Üşüdüğünde kendini sarabilecek sıcak kollar ister, kırıldığında ısıtabilecek sıcak bir kalp..

Paylaşım ister..Birlikte gülüp ağlayabileceği bir eş ister..

Aynı yola başkoymuş birlikte yaşlanabileceği bir partner ister..

Kadın kadınlığını , erkek erkekliğini hissetmek ister..

1|0
    0|0
  • kadına ''Anne''' diyen Ekeğe ''Baba'' diyen bir çocuk ister..

0|0
    0|0
  • Tek istediğim şey ciddi ciddi aşk.

Başka da bişey istemiyorum.

0|0
    0|0
  • ben bişi istemiyorum artık... cunku onu yapabılecek erkek degılde insan yok kalmamiş yanii...

0|0
    0|0
Yükleniyor...