FB ye yapılanlar doğru mu?

FB ye yapılanlar doğru mu?

Ben FB li değilim ama yanlış buluyorum

Trabzon sporu haklı FB yi dürüst buluyorum

Yani suç TFF de

Neden bir şeyi adam gibi yapamazlar

Aldıkları ücret belki Güneydoğudaki insanların tamamının geçimini karşılayacak kadar çok

Yapılan hizmet , nerede yok ki

0|0
2|6

En İyi Erkek Görüşü

• fenerbahce türkiyenin en büyük sivil toplum kuruluşudur.atatürkün klübüdür ve atatürkçü bir klüptür.paralel devlet denilen cemaat bundan rahatsız zaten mehmet ali aydınlar cemaatin adamı savcılarıyla filan şike die saçma bişey çıkardılar ne bir delil ne bir ses kaydı var amacları aziz yıldırımı düşürüp kendilerinden olan aydınları başa geçirip fenerbahçeyi ele geçirmekti ama aziz yıldırım dik durarak buna müsade etmedi cemaatin götüne tekmeyi bastı.bence aziz yıldırım bu olaydan sonra siyasi bir parti kursa en az yüzde 35 oy alır bu sayedede hapiste yatmaz.

0|3
    0|1

Kızlar Ne Diyor 2

• Tabi tabi daha ceza verilmedi ama yapılanlar yanlış diyorsun haklısın

0|0
    0|0
  • şike varsa doğru

0|1
    1|3

Erkekler Ne Diyor 5

• Fenerbahçeyi savunacak tek bir yön bile bulamıyorum geçen hafta söz vermişlerdi bir spor programına çıkıp herşeyi tartışıp konuşcaklarına dair sonradan gelmeme kararı almışlar.. Şimdi bu insanlar demez mi bu kişiler neyden çekiniyor diye? Söz verip gelmemek nedir,ismini sen koy

0|0
    1|2
    • Durum o kadar karışık ki adamlar artık savunma bile yapmaz oldular artık biliyorlar ki yargı bagımsızlığını yitirmiş , düşünceleri bertaraf olmuş klüp yöneticileri ve onların peşinden sürüklenen hiçbirşeyden haberi dahi olamayan taraftarlar kalmış geride

• Boşversene sen adamlar ne deli paralarla oynuyor o kadar parayı hayatımız boyunca göremeyiz,bunlar hangi paralarla kazanılıyor vs kim sorguluyor bunları ? "Barcelona Başkanı Sandro Rosell bir basın toplantısı düzenleyerek yolsuzluk iddiaları nedeni ile istifa ettiğini açıkladı. " adam sadece bir iddia da istifa etti,bizim yöneticiler hala kaçacak köşe arasın ben büyüğüm vs vs diye palavra atsın.

• Sana hak veriyorum eğer aziz yıldırım baştan istifa etseydi fenerbahçede diğer takımlar gibi aklanırdı ama o inat etti şike yapmadığımı kanıtlamadan bir yere gitmem dedi sonuç ortada şikeyi tek başına yapan olarak tarihe geçti

• Ben Fenerbahçe ye yapılan birşey göremedim puan silme cezası almadılar küme düşmediler ne yapılmış Fenere?

1|0
    0|3
  • Zamanında tff gerekli yaptırımları uygulasaydı fenerbahçe olaylar bu noktaya gelmezdi.Kendileri ısrar etti bu noktaya gelmek için şimdi cezasını cekecekler.

0|0
    0|2
  • yargıya kimsenin guveni kalmadı siyasi olay bencede eger sike yaptımız %100 garantilenirse trabzona versinler kupayı ama tek taraflı sike olmaz aziz yıldırımın sike yaptı adamlar ortada yok prim verdini soyluyorlar aziz yıldırımın prim alanlarda ortalıkta yok e bu adam tek başınamı şike yaptı ben anlamıyorum.

0|0
    0|0
  • Fenerbahçeye yapılanlar siyasidir çünkü hiç bir ülkede şike tek taraflı yapılmaz ama fenerbahçe o iş nasıl olduysa tek taraflı yapmıştır yani fenerbahçe dışında herkesin şike yapmadığı kesinleşmiştir yani sonuç olarak kimseye şikeden para ödenmemiş ama ortada şike var sen şimdi gelde çık bu işin içinden.

Tff bu sezon ceza veremez yani önümüzdeki sezon ya küme düşürür ya da puan siler

0|0
    0|0
    • Ne olacaksa olsun artık insanların yargıya güveni kalmadı

• Başbakan bile yargıdan şikayetci ama artık olan oldu fenerbahçeyi dünya tarihine kendi kendine şike yapmış olarak geçirdiler komedi gibi ama gerçek :)

Bencede küme düşürülsün fenerbahçe bu küllerinden doğar yine şimdiki gücüne yetişir

• Şike yok diyen bir sürü holigan var görüyoruz işte sokakları birbirine katıyorlar,ülke bunlar gibi objektif olarak nitelendirilen insanlara kaldıysa eyvah eyvah.. Objektif bir yorum yaptım 2 eksi vermişler işte

Yükleniyor...