Hangi ajansa gidicem yardımcı olun lütfen

Ajans arıyorum hepsinden onay geldi erberk ajansa gitmek istiyorum ama hakkında olumsuz söylentiler duydum sizce hangisine gitmeliyim...

0|0
3|16

En İyi Erkek Görüşü

• ne amaçlı ajans bakıyorsunuz? mankenlikmi cast ajansmı...

0|0
    0|0
    • Ilgilendiğiniz için teşekkür ederim zaten tek gitme durumum söz konusu değil

• dediğim ajansada bakın baya sağlam isimlerle çalışırlar. birde son dönemde kurtlar vadisi gibi dizilere oyuncu veren bir ajans vardı ama adını unutmuştum. sizin seçiminiz dolayısıyla yüzünüzü çok popüler edecek bir çizgi seçmeniz gerekir. bol şans.

Erkekler Ne Diyor 15

• Erberk agency quality dusmus:) Oraya gitmek soylemek gerek,boyle herkesi kabul etmesinler.Benim arkadaslar var orada.Cocuklar ac kalacak,eger agency boyle seyler yaparsa:) Turkiye'deki agencyler cok kotu olmus.Seni bile kabul ediyorlar:) Turk kizlar guzel aslinda,agencyler bulabilir guzel kiz ama neden seni istediler,anlamadim.

0|0
    0|0
  • ne yani senin için ajans mı kuralım git işte bir tanesine

1|0
    0|0
  • Eğer kendine gerçekten güveniyorsan gaye sökmene kendini aldırmaya bak

0|0
    0|0
  • benim olduğum ajansa gel :D

0|0
    0|0
  • valla güzellik hemen hemen hepsi aynı ben gittim baktımki işin içinde üç kağt var hiç bire güvenmedim bıraktım

0|0
    0|0
  • bence en kaliteli hangisi ise ona git

0|0
    0|0
  • Mankenlik biraz sıkıntılı olabilir senin için

0|0
    0|0
  • taş gibi bir hatun :)

0|0
    0|0
  • havani yesinler

0|0
    0|0
  • Aga ben de ajans kurucam

0|0
    0|0
  • Seni almıcak ajans var mı? :P

0|0
    0|0
  • ajanslarda ne işler dönüyor... harcarlar diyorum

0|0
    0|0
    • Annemle ya da erkek arkadaşımla giderim yanlız olmaz 18 yaş altı Veli isteniyor

• anladım da hiç anlamamışımdır böyle ajans sevdalısı insanları

• Senden para istemeyene git...

0|0
    0|0
    • Ücretsiz başvuru diye ımc ajans ve erberkten geldi ama mankenlik Okulu'ndan sonra gönderiyorlar falan diyor ama bilmiyorum aklım karıştı bilmiyorum

• Cok buyuk yapimcilarla calisan ajans sahibi arkadasi olan biri olarak soyluyorum, ajanslarla hicbir sey olmaz. Gerekli olan sey sadece torpil veya sansla harmanlanmis clk buyuk bir yetenek. Yani ben torpil bulmaya bak derim tum ajanslar bos.

0|0
    0|0
  • anadolu ajansına git ;) senden iyi haber yazarı olur ;)

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 3

• Tümay özokur ajansa'da kabul edildiysen onu tercih edebilirsin.

0|0
    0|0
  • egom tavan ajansına git

0|2
    0|0
  • o tipi hangisi alıyorsa ona git

şans bazen zorlanmamalı

0|0
    1|3
Yükleniyor...