Arkadaşımın sevgilisi aklımı karıştırdı

geçenlerde arkadaşımın sevgilisinde toplandık.. epey alkol aldıktan sonra benim kanka kafayı buldu gitti sızdı içerde. sevgilisi olacak hatun direk beni sıkıştırmaya başladı bundan sıkıldım üstüne başına dikkat etmiyor hoşlanmıyorum ondan falan demeye başladı.. hatta başka bir ortak kız arkadaşımız ile ilişkisi olduğunu düşündüğünü ve ayrılacağını ona yardım etmemi istedi.. şüphelendiği hatunla bikaç defa görüştüğünü bildiğini söyleyince bende evt falan dedim.. içeri gidip onu uynadırdıktan sonra evden göndereceğini ve benim kalmamı istedi. karşı çıktım hatta ev arkadaşı olacak diğer hatunda durumu anladı ki bizi yalnız bıraktı.. sizce arkadaşımın sevgilisi benden mi hoşlanıyor?..

Güncellemeler:
Birkaç gün öncede ayrıldığını duydum..

0|0
3|1

En İyi Kız Görüşü

• Benimde en yakın arkadaşımın sevgilisi bana asılıyor ama çoook böyle alttan asılıyor ondan yüzüende vuramıyosun çocugun. İşte saçımla oynuyor ne biliyim saçımın teli düşmüş masaya gitmiş onla oynamış falan sonra işte arkadaş ortamlarında falan benle hava atıyor bana gizlide ngizliye iltifatlar ediyor ama şöyle mesela birine ço kgüzel falan diye övüyor sorna sende aynı osun bence falan diyor yani tepkisiz izliyom valla öyle..

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 2

• çok karaktersiz biriymiş onsan sana hayır gelmez yüz verme

0|0
    0|0
    • 2 - 3 gün ayrıldıklarını duydum, öyle bir niyeti olsa iletişime geçerdi ama..

• hoşlanmaktanda öte baya asılıyor :))

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 1

• asılacaktın osmanlı tokatını arkadaşımla ben gideriz senin de adını ne o anar ne ben deyip 2. osmalıyı da yapıştıracaktın çok adi biriymiş ha

0|0
    0|0
Yükleniyor...