Gündüzemi Aşıksınız Geceyeme ( Peki niye seviyorsunuz )

Gece üzer insanı bekarsa helebirde ayrı ise akla geldikce bir bıcak gibidir (lakin öyle sessizdirki sizi birtek o dinler aslında)

Gündüz yorucudur ama adı gibi aydınlıktır insanların ve hayatın gercek yüzünü görürürz (lakin Gecede tartarız gündüzün hesabını)

benimdir

link

Güncellemeler:
Özür dilerim eksileri ben vermiyorum Allah Herkezin Kalbine göre versin
lebron98 yaptığı yorumları takıp ettim yorum yaptığı sorularda herkez eksi bir kendi eksi değil buda şu anlama geliyor herkezi eksileyen bu şahıs ben engelledim sizde engelleyebilirsiniz

0|0
8|15

En İyi Erkek Görüşü

Kızlar Ne Diyor 8

• Geceleri daha bi' severim.

0|1
    0|0
  • Ne geceye ne gunduze aşığim, sadece " ona " aşığım

0|2
    0|0
  • düşünmek için gece eylenmek için gündüz :))

0|1
    0|0
  • geceler daha iyi uyuşukluk saatlerim.

0|1
    0|1
  • Geceleri severim Gecenin karanlığı ve sessizliği içinde insan düşüncelere sürüklenir

0|1
    0|0
  • geceye aşığım.nedeni yok.aşkın nedeni yoktur...

0|1
    0|0
  • Kesinlikle gece.. Çünkü insan sadece geceleri yalnız kalabiliyor, sadece geceleri kendi kendine kalıyor ve daha iyi düşünüyor..

0|2
    0|0
  • geceler benim olsun gündüzü kim alırsa alsın

0|2
    0|0

Erkekler Ne Diyor 14

• Ben Geceyi severim. Geceleri yürümeyi , kar yağdığında parklarda oturmayi . Hüznü var gecelerin , sevdiriyor kendini. Paylaşımlar gece ve gündüzün kusurlarini örtüyor gece herşeye rağmen. Fakat gündüzün şerri gecenin hayrindan iyidir derler. 2 tarafida düşünüyorum. Fakat geceler seviştiğim kadinlari , yeni doğan çocuklari , askerliği , depremi anilari ve bir çok şeyi daha hatirlatiyor , gündüz hep monoton ve sıradan. Saygilar.

0|1
    0|0
  • Geceleri daha çok seviyorum. Nedenini bilmiyorum ama ışığı hiç sevmiyorum. Gecenin sessizliği ve duruluğu daha güzel

0|1
    0|0
  • Geceyi seviyorum

kötu insanların pis işlerini örtuyor

ve ruhum huzur buluyor

0|1
    0|0
  • Ne geceye Ne gündüze aşığım Sadece (ONA) aşığım.

1|1
    0|0
  • yalnız kaldığım sürece ikisinede aşığım :)

0|1
    0|0
  • geceye cünkü güneşi sevmiyorum :) vampirmiyim ne ama sıcağı sevmem soğuk daha iyi gündüzü sevmem gece daha iyi :D

0|1
    0|0
  • Karanlığa aşığım, kendimi onda buluyorum.

0|1
    0|0
  • geceye aşığım kendimi duyabiliyorum gündüzün kirli gürültüsü beni deli ediyor

0|1
    0|0
  • Gece kiri daha iyi örter...

0|1
    0|0
  • Geceye aşığım

0|1
    0|1
  • Sabah 5 ile 8 arasını seviyorum acayip enerjik olduğum için o saatler gündoğumu demek istiyorum...

2|0
    0|0
  • Gündüz

0|1
    0|1
  • günbatımına aşığım ben.

yaş 75 yolun yarısı eder

ben hemen trene biner.

0|1
    1|2
  • gündüzü kendi aldı geceyi bana bıraktı z.lli

1|0