Herkesin bir eksik hatta zayıf yönü vardır sizin zayıf yönünüz nedir?

normalde akıllı mantıklıyımdır kimseye taviz vermem kimseye minnet etmem ancak sevdimmi o kişi beni aldatıp bana gelse bile affederim çok değiştirmeyi denedim ama yapamadım sevdiğim kişiden kolay geçemiyorum gururum yerlerde sürünsede rest çekemiyorum 1 hafta küsüyorum surat yapıyorum özür falan dileyince yelkenler iniyor malesef değiştirmek zor sizin zayıf yönünüz nedir ?

0|0
3|7

En İyi Erkek Görüşü

• :D snnki zayıf yön degil bagımlılık olmuş vazgeçmeyi bilmeyen biri kayıp etmye mahkumdur diyim çuk otursun :D

0|0
    0|0
    • güzel demişsin haklısın kesinlikle ama bunu nasıl yapacağımı bilemiyorum işte

• seninki tek taraflı olmuş sanıyorum

• karşık bir tek bir çift diiym :D çöz sen :D

Erkekler Ne Diyor 6

• iyi niyetli davranmam

0|0
    0|0
  • çok azgınım kadınlara zaafım var. bildiğim için de bazen gereğinden sert davranabiliyorum. o zaman da tabi kızlar yüzüme bakmıyor. sonra daha da azmanlaşıyorum. ecnebice positive feedback de derler, böyle pis bir şey işte

0|0
    0|0
  • sabırsızım...

0|0
    0|0
  • otoriter bir bayan olmasın karşımda yelkenleri suya indiriyorum hemen :)

0|0
    0|0
  • insan canından çok sevdiği birinin bütün hatalarını kabul edebilir senin yaptığın doğru bişey bence

0|0
    0|0
    • Kendimi sucluyorum hep nr kadar zayifim diye normal mi yani benimkisi

• evet normal senin yaptığın sadece çok sevmek ve vazgeçememek

• kusura bakma ama sende biraz aptallık war sarışınmısın wur tekmeyi gitsin it

0|0
    0|0
    • kalbim acıyor içim yanıyor diyemiyorum işte

Kızlar Ne Diyor 3

• Ya venim zayıf yönüm varda hani üzülmem sinirlenirim falan.

0|0
    0|0
  • vazgeçemediklerim varr

0|0
    0|0
  • insanları bir anda kesip atan biriyim. Buna aşık olduğum kişi de dahil

0|0
    0|0
    • nasıl bu kadar soğukkanlı olabiliyorsun nasıl yapabiliyorsun banada yol göster lütfen

• çok kolay.. her sevginin içeriği başkadır. Renk gibi düşün. Farklı renklere kapatma. Kim bilir bilmediğin ne hisler yaşayacaksın? Kendine ve seni fark edenlere şans ver. Geçmişteki kişi zaten her geçen gün uzaklaşıyor senden ister istemez. Bunu fırsata çevir.

• ne güzel yazmışsın çok haklısın

Yükleniyor...