Paraşüt, planör uçuş eğitimi almış kimler var?

2.dönem paraşüt kursuna başlıyorum. Nasıl bir duygu? Tecrübelerinizi paylaşır mısınız?

0|0
211

En İyi Erkek Görüşü

• bende de öyle bir düşünce var ama hala faaliyete geçiremedim :) thk bu konuda çok iyi bence eskişehirde oluyor zaten ben geçen sene düşündüm stajım vardı, bu sene düşünüyorum yine stajım var ama her ne olursa olsun gideceğim .

1|0
    0|0
    • Evet ben de Thk'dayım :)

• İnşallah hakkında en iyisi olur :)

• inş sanada başarılar dilerim paraşüt eğitimi kolay değil :)

Senin görüşün var mı?

Erkekler Ne Diyor 10

• Varız

1|0
    0|0
  • Çok havalı.

1|0
    0|0
  • Bende yükseklik korkusu var salıncakta sallanırken bile içim gidiyordu ufakken allah kolaylık versin...

1|0
    0|0
  • bende denemek istiyorum ALLAH ın izniyle.

1|0
    0|0
  • Bende kalp var yapamam:))

1|0
    0|0
  • havada durdum şahitlerim var

1|0
    0|0
  • Paraşutle atlamak on numara bir duygu ilk baslarda korkuyorsun ama bir alistin mi birakamiyor insan.

1|0
    0|0
  • soruyu tesadüfen gördüm 1 ay olmuş gerçi...gittin mi kursa bence imkanın varsa yamaç paraşütü yap paraşütçüleri birer defa atıyorlar uçaktan ondanda bir şey anlamazsın zaten

0|0
    0|0
    • Aldım artık p2 pilotluğum var :)

• Hayır İnönü'de almadım bölgesel bir kursdu. Şehrimize geldiler yani. Ama tekabülu İnönü'de alcam tabii kısmetse. Tavsiye ederim çok zevkli :)

• tekamül seçim sartları ağırlastırıldı bizden sonra inş olur :)

• Almadım ama ben de çok hevesliyim.Kursa nerde gidiyorsun ? Gençlik merkezinde falan mı ?

0|0
    0|0
    • Sana en yakın thk şubesini bul , git konuş. Alırsın kismetse. :) yani onlar veriyorlar. Çekinme.

• Imm,teşekkürler .:) Ben araştırayım o zaman bunu.Çünkü istiyorum..

• tv de izlemek guzel 3d felan :ddd

1|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 2

• bence süper olcak ya, sen başla memnun kalırsan biz de başlayalım

1|0
    0|0
  • Almadım ne yazık ki

0|0
    0|0
Yükleniyor...