Bayan arkadaşlar bir bakın

kardeş diye hitap ettiğiniz en yakın arkadaşınızın 1 günlük bile olsa eski sevgilisiyle ilişki yaparmısınız? arkadaşınızı kaybetme pahasına da olsa gerçekliği ne derecededir.

0|0
3|1

En İyi Erkek Görüşü

• O olay başıma geldi kızı reddettim arkadaşada bişey söylemedim kız kendi gitti ayrıldı haber felan yok :D

0|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 3

• eğer arkadaşım gercekten sevdiyse ne kadar sevsemde vazgecerim.ama oyle çıkmak olsun diye çıktıysa (malum bugünlerde birisiyle çıkmak popülerlik ibaresi) ben seviyosam onla sevgili olurum ve bu arkadaşım içinde sorun olmaz zaten.

0|0
    0|0
    • sen arkadaşının sevgilisiyle çık.. arkadaşın gelip yapma bak ben bunu hla seviorum dese... ve sen daha o adami 1 ay olmamışsa tanıyalı sevgi bunun neresnde ?

• arkadaşımla konuşmadan zaten boyle bisey yapmam.ayrica ask ilk goruste de olabilir arkadaslik iliskiside aska donusebilir.bir ayda taniyip tanimamakta bir seyi degistirmez.dediğim gibi eger sevmedden oylesine cikmissa zaten beni anlar.

• Asla böyle bişey yapmam... Kardeşim kadar yakın bir arkadaşıma nasıl yaparım böyle bişey...

0|0
    0|0
    • yaptığını varsayarsak neden yaparsın üstelik diğer tarafda da seni seven bir iki kişide var. ama sen kardeşinin eskisiyle ilişki yapıyon

• 1 ay kadar tanıdığın birisiyse ve kardeşinin sevgilisi dierekten tanıştıysan

• Bilmiyorum,olmaz! Kötü bir durum...

• adı üzerinde eski sevgili artık...eğer gerçek arkadaşınsa bunu sorun etmez zaten

0|0
    0|0
    • miden bunu alıyor snein yani.. b zmanlar arkadaşına aşkım demesi snradan sana demesi gayet normal yani bu en basit örnek

• yanlış anlıyorsun ..aynı anda iki kişiyi sevme olayı yok orada...ben arkadaşlarımın sevgilileri tanımam tam olarak,yüzeysel sohbetler sadece...arkadaşım sevgilisinden ayrılr aradan zamn geçer (gecmeydebilir) bir vesileylebir ortamda adam akıllı tanşma konuşma fırsatım olur ve seversem cidden arkadsım bana engel olmaz kırlmazda..bende aynı durumda ona kırılmam..sonuçta biten bir ilişki sevmiyorlarmış ki ayrılmışlar...arkadsmın hala hoşlandığını düşünsem böyle bir işe zaten kalkışmam..

• bak şyle düşün arkadaşın ilişkisini yapmış sen tebrik etmişn vs.arkadaşın da bu benm kardeşim dierekten sneide tanıştırıo faceni faln eklio numaranı verio hani bna ulşamadığndan bndan da ulaşablirsn dierkten. snra arkadaşın ayrılıo ve adam sna yazmaya başlıyo sende tutup ilişki yapıon arkdaşın sana gelip yapma bak bn onu hala seviorum unutamıorm dese.. ve snde daha adamı tanıyalı 1 ay bile olmamış.. arkdsşın oturup bu duruma ağlıosa ynede sevgilimi olrsun. bu oly tm sinsilktr o olmadı bunu denym

Erkekler Ne Diyor 0

Erkeklerden En İyi Görüş seçilmiş!

Yükleniyor...