Chelsea galatasaray karsılasması ne olur

antep karsısında bile bu kadar zorlanan bir takım chelsea gibi hazard lı etolu bir takıma karsı sansı var mısizce

0|0
5|18

En İyi Erkek Görüşü

• abı gram sansı yok ya ben fenerlıyım ama yıne de ısterım kı gumbur gumbur oynasınlar pes etmesınler ama gs nu sene hangı macı ıyı oynadı kı , oynadıgı en ıyı mac 6 1 yenıldıklerı madırd macının 0 0 lık kısmıydı

0|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 5

• Oyuncularımız şu aralar maç seçiyor ama CL maçlarında nedense hayvan gibi mücadele ediyoruz aslında iyi bir durum oyuncuların lisansını bir an önce Fenerasyon çıkarırsa iyi olur Chelsea'dan çok daha iyi oynayabiliriz

0|0
    0|0
  • Chelsea alır gibi

0|1
    0|0
  • bence galatasaray yenecek içimden öyle geliyor

0|0
    0|3
  • maç ne zaman galatasarayda yabancılar avrupada çok iyi oynuyor

0|0
    0|3
  • Neden olmasın ?

0|0
    0|1

Erkekler Ne Diyor 17

• O maçların havası başka olur juve maçlarında vs vs gibi.. He sorduğun soru dünkü maç gibi oynarsa gs ise tabiki elenmesi kaçınılmaz..

0|0
    0|0
  • Böyle bir mantık olamaz Antep karşısında zorlanan takım diyorsun bu takım Arenada dünya devi Juventusu Şampiyonlar Ligi'nde saf dışı bırakmadımı?Galatasaray her zaman Galatasaray dır

0|0
    0|1
  • 6-0 gs kazanır

2|0
    0|1
  • Galatasaray chelsea ye gol bile atamaz bu kötü oyun değişmezse

0|0
    0|0
  • salatasaray başını tuta tuta elenicek sdfsfds

1|0
    0|0
  • Galatasaray varsa UMUT hep vardır

0|1
    0|1
  • arkadaslar fenerli olarak soyluyorum şamp.ligi cok farklı birsey orda oyuncular farklı oynuyor umarım gs kazanır.

0|0
    0|0
  • Benim görüşüm galatasaray arenadaki maçı zorda olsa alır ama sonunda tur atlayan taraf chelsea olur tabi galatayı hiç sevmesemde sonuç olarak türkiyeyi temsil ettiği için inşallah trabzonla birlikte tur atlayan taraf olurlar

0|0
    0|0
  • chelsea 4 ler

0|0
    0|0
  • yalnız eto bitmiş öyle diyorlar bilmiyorum ne kadar doğru

0|1
    0|0
  • % 0

0|0
    0|0
  • Psikolojik bir şey bu. Sen oraya dünyanın en iyilerinin karşısına en iyi olmak için çıkıyosun ;)

0|0
    0|0
  • 3-2 chelsea

0|0
    0|0
  • Akhisar'a yenilip, ardından Juventus'u yenmiş takımız biz.

0|0
    0|0
  • İlk maç galatasararay 2 farklı kazanır 2.maç berabere biter diye düşünüyorum

0|0
    0|0
  • Takım kendini Chelsea'ye saklıyordur umarım...

0|0
    0|1
  • ingilteredeki macı chelsea 3-0 arenadaki macı 1-0 alır

0|0
    0|1
Yükleniyor...