Sevgililer günü geliyor acil yardim !

ona ne tür bir sürpriz yapmalıyım

kalp şeklinde 2 kutu aldım içine kalpler koyacagım kagıttan ama baska neler yapmalıyım bu cok sade kalır mı?

dilek balonuda koymayı düşünüyorum ama o bir erkek ne yapacagımı bilmiyorum, atkı da örmeyi düşünüyorum, o günü tamamen bana ayırmasını isticem de sadece bunlar günün en fazla 1 saatini alır baska neler yapmalıyım ?

ERKEKLER, BAYANLAR YARDIM :7

0|0
3|3

En İyi Erkek Görüşü

• bırakın şu saçma kalpleri falna siz öyle yapıyosunuz bizde beenmiş taklidi yapmak zorunda kalıyoruz

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 2

• En iyi cevap seçiceğine söz ver dünyanın en güzel hediyesini söylerim çok mutlu olur gerçekten havalara uçacak.

2|0
    0|0
    • peki en iyi cevap sececegim şimdi bekliyorum

• Paran varsa otomobil al emin ol sevinçten uçacak

• babam hergün sıçıyo bir bilsen (:

• İki Kilo çikolata al doldur kutuya sevinsin garibim :D

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 3

• sevgilini en iyi sen tanırsın onun huuyunu suyunu sen biliyorsun buradakiler sana pek yardımcı olamaz çünkü herkesin sevgilisi kendine herkesin huyları sevdikleri sevmedikleri farklı derim

1|0
    0|0
  • ona ne faydası olacak kağıttan kalplerin sanki pasta yap beraber yiyin güzel güzel hediyeler al

1|0
    0|0
  • senin dusundugun seyi o sana yapmis olsa guzel olurdu ama erkekler bizim gibi dgl ona kullanabilecegi ya da bir yere biraktiginda gorebilegi birsey almalisin ama ne olabilir bende dusunuyorum klasik birsey istemiyorsun anladigim

0|0
    0|0
Yükleniyor...