Benzer durum yaşayan var mı ?

12.sınıf kendisi. benden hoşlandığından eminim. birbirimizden hoşlanıyoruz. bakışmalar var. muhabbet yok. ortak arkadaş yok. onun sınıfından tanıdığım kızlar var ama yakın değiliz arayı yapacak kişiler yok. facebookta ekli. sınavları varken bir şey beklemiyorum. gerçekten hoşlanıyorsa değer veriyorsa sınavlar bitince yazabilir belki diye düşünüyorum. belki de vazgeçer soğur daha görmeyecek zaten beni okul bitince. anlaşıldığı gibi yıl sonunu bekliyorum gibi bir şey. evet akışına bırakmak lazım ama insan ileride ne olcağını merak ediyor. okul varken mesaj atsa ters cevap verirsem rezil olabilir okul varken mesaj atmasını beklemiyorum. ters cevap vermem ama o öyle düşünebilir. ve ygs lys var. Şu an benimle ilgilenmesini beklemiyorum. ama bakıyor da. hani bakmasa vazgeçicektim bir ara ilgiyi kesmişti. sonra tekrar başladı bakmaya. işte buna benzer durum yaşayan var mı? napıcam bağlandım ayvayı yemişim sanırım.

0|0
1|1

Erkekler Ne Diyor 1

• Neyi bekliyon sen tam olarak :D :D

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 1

• Bende de var aynı durum erkeklerin sana bakması senden hoşlandığı anlamına gelmez.Çok yaşadım bunu bana da 4 yıldır bakan bir çocuk var ve arkadaşım tanıyorum.Erkekler aşkta utangaç değiller eğer senle sevgili olmak isteseydi çoktan harekete geçerdi.Belki sevdiği başka bir kız bile vardır.Etrafımda tanıdığım insanlar öyle benim.Onlardan yola çıkıp bu yorumlar yapıyorum ama tabii belki hoşlanıyor da olabilir.Ama hoşlansaydı bir şekilde tanışır,konuşurdu seninl gibime geliyor.Benden sana tavsiye takma kafana bşver sen derslerine bak.Çünkü giden yıllar geri gelmiyor.Hoşlandığın biri daha sonra da çkar karşına ama o dersleri her zman veremezsin.

0|0
    0|0
Yükleniyor...