Saçınızı düzleştirmeden önce kullandığınız serum yağ var mı?

yanmasın kırılmasın diye kullandıgınız serum yag var mı? hangılerini kullanıyorsunuz evde yaptıgınız yag vs olabılır :)

0|0
6|1

En İyi Kız Görüşü

• yumurta kı soganın kaynamıs suyu sarımsak ezmesi kuru maya bal bir iki damla limon ve 1 cay bardagı zeytin yagı karıstır sür sacına nemli havlula kapat saclarını 30 dk tut sonra yıka. bu iyi gelirde düzleştirici kullanıpta sac kırılmasın felan yok öyle bir dünya.

0|1
    0|0

Erkekler Ne Diyor 1

• yarım çay bardağı hakiki zeytin yağına kırmızı pul biber, kekik, azcık da karabiberi döküp eppeği gömüyorum -.-

1|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 5

• John Frieda Frizz-ease thermal protection saç serumu turuncu bir şişesi var boyutu ufak ama çok az kullanıyorsun 3-4 ay gidiyor.

0|1
    0|0
    • bunu eczaneden tek seferde tekaffuz edebilip isteyenlere kraliçe elizabeth devlet nişanı takıyormuş :))) dsadasdd

• saçlarını ısıya karşı koru ama şu garibanı bir koruyup kollama yazdım bunu neo :))) dsadsd

• siz dolmalara sıkın ben hazıra konayım nası fikir :)))

• tony&guy kullanıyorum bana bedavadan geliyor ama piyasada pahalıdır durumuna göre alabilirsin düzleştirdikten sonra tam düzleşmiş durmuyor daha doğal ve parlak,saçlarımı da kırmadı öneririm..

0|0
    0|0
  • Düzleştirici kullanınca mutlaka kırılır bunun çözümü yok

0|0
    0|0
  • badem yagı surerım cok az

0|0
    0|0
  • link bunu kullan memnun kalmazsan bana sayy :))))

0|0
    0|0
    • :)) bakarım :) peki elseeve mucizevi yag bunu duyduunuzmu tavsıye edermisiniz

• duydum ama kullanmadım ama uustekini kullan faydasını göreceksin

Yükleniyor...