Hep aynı şeyi söylüyor bana neden sizce ?

sevgilim sarhoş olduğu zaman sürekli "karım olacaksın,çocuğumun anası olacaksın" diyip duruyor arıyor beni mesela sarhoşken başka bişey söylemiyo seni seviyorum diyor bide bunu diyor normalde sık sık söylemez bunları ama sarhoş olunca hiç susmadan bunları söylüyor neden sarhoş olan insan ne yaptığının bilincinde olmaz mı

0|0
1|3

En İyi Erkek Görüşü

• İçki içen insandan hayır gelmez, yol yakınken ayrıl, eşi şarapçı olanların başlarına ne geldiklerine yakinen şahidim sen sen ol sana büyük tavsiyesi içen adamdan bir b.k olmaz. Onlarca sana örnek sayabilirim.

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 2

• vallahi ağzıyla içene bişey olduğunu ben görmedim :) seninki başka bir yeriyle içiyo galiba bide sarhoş olunca gaza geliyorlar ondan bunları söylüyor sana...

0|0
    0|0
  • sarhoş insan nötürdur..onu o haldeyken konustur nıyetini ozman belli edr..bundan ıyısını bulamassın zaten bunu sakın kacırma elinden

0|0
    0|0
    • bi kere yeni çıkmaya başladığımız zamanlarda sırf onu denemek için konuyu farklı yerlere çektim konuyu kapattı bir daha ne ben açtım ne o açtı

Kızlar Ne Diyor 1

• arkadaşım tamamda bu kişi seni seviyorda ileriyi düşünüyorsunuz elbette peki bu kişi eve sarhoşmu gelecek sen nereye kadar bunu cekeceksin onu düşün sen

0|0
    0|0
    • her zaman içmiyor ayda bir kez içiyor onu da o zaman söylüyor zaten

• biliyorum ilk başlarda ben de böyle düşünüyordum ama ayda bir kere olacağına söz verdi şu an böyle ilerde değişmezse tabi.teşekkür ederim yorumun için

• ben teşekkür ederim işallah her şey istedigin gibi olur eger konuşmak istersen özelden beklerim byy

Yükleniyor...