Ne hissediyor, ne düşünüyor anlayamıyorum..

Arkadaşlar bir çocukla tanıştım. Daha önce de uzaktan tanıdığım biri kendisi..

Perşembe günü buluştuk, çok konuşamadık ilk buluşmanın verdiği utangaçlıkla.. Bana saçların çok güzel kokuyor demişti şaşırdım gülümsedim bende.

Yemek yedik, oturduk, gezdik.. Beraber fotograf bile çektik sonra instagramına koydu bana sorarak #love gibi etiketlemeler yapmış.

Eve dönerken bana şapkasını taktı ve bilekliğini koluma bağladı.

Şimdi mesajlaşıyoruz ama ortada bir şey yok. Ben mesaj atmazsam o da atmıyor.. Bu çocuk ne hissediyor?

Çıkarcı değil, kullanmak gibi bir niyeti yok %100 eminim. Ama anlayamıyorum :( Yardım lütfen..

0|0
0|8

En İyi Erkek Görüşü

• ateş bacayı sarmış yangın var söndürmek ya da körüklemekde sana kalmış

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 7

• ilk adımı senın atmanı beklıyor ve senden hoşlanıyor arasa sen bozy-up atarsın diye korkuyor ilk adımı sen at kazanan sen olursun nokta

0|0
    0|0
  • Ah gençlik ah. Ne anlamak istiyorsun? Her şey yolunda.

0|0
    0|0
  • sorun yok.biraz çekingen bir arkadaş.seninle aşabilir.duygusal birine benziyor.zamana bırakmaktan başka çaren yok gibi

0|0
    0|0
  • İlginç bir durum. Ama bana göre pek sağlam birisi değil. %100 eminim demişsin ama başımıza hep o böyle biri değil o böle yapmaz diyerek hep başımıza geldi olaylar

0|0
    0|0
  • bugün bu sözü nekadar çok kullandım. biraz sabır et gözlemle

0|0
    0|0
  • bence bekle derim

0|0
    0|0
  • Arkadasim cocuk cekingen bir yapiya sahip! Belli snden hoslanmis ki sac kokuna bile dikkat etmis... Olabilir utangactir filn her zamn ilk adimi biz atmak zorunda değiliz, cocukta isik var , sorun değil sen at ilk adimi umarim mutlu olursun...(:

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlar görüş yazmamış.

Yükleniyor...