Erkekler olarak neden böyleyiz?

Neden hep biz kızların peşinde koşma ihtiyacı hissederiz ki? Sizde insansınız kendinizi onların yerine koyun kral'ı gelse yüz verse istemez ama soytarısı kaçsa onu severdiniz.Tarihe baktım bugün bulunduğumuz kadar sorunlu bir dönem yok. İnsanlar yıllardır yaşıyor herkes birini illaki seviyor ve geçmişte herşey karşılıklı şimdilerde ise sonu hep hüsran ve kızın sizin görüşünüzle kendine hiç yakışmayan birini bulması vb. Bu bir psikolojik gereklilikmiş hepimizin anlaması gereken bir konu var nasıl onların hayatımızdaki rolü çok önemliyse bizimde onların hayatında ki rolümüz çok önemli. Biraz daha kendi hallerine bırakmamız gerektiğini düşünüyorum sizcede yanlış mı düşünüyorum?

• Haklı olabilirsin.
    46% (6)60% (9)54% (15)Oy Ver
  • Sabah sabah saçmalamış.
    46% (6)27% (4)36% (10)Oy Ver
  • Haksızsın. Bence;
    8% (1)13% (2)10% (3)Oy Ver
Cinsiyetini belirt oyunu kullan KızımErkeğim

0|0
4|11

En İyi Erkek Görüşü

• suanda bu konuyu dusunmek bile kadinlarin varliginin degerini kanitliyor bence. kadin insanin baslangicidir ilk dogumudur nefesidir. onlari yipratmamak gerekir elbette bu kadar ustlerine dusmek kisitlamak dogru degil.tarih bize hep gostermistir sonucta kadinin olmadigi bir yerde mutlulukda olmaz erkeklerde canlarim sazan misali nerede kadin var yapisiyorlar peslerine aslinda aradiklari tek sey mutluluk yani tum kotulukler kucuk bir mutluluk istegiyle basladi diye aklima geliyor ne kadar dogru dusundugumu bilmiyorum belkide tamamiyle haksizim ama aklima gelenler bunlar :)

1|1
    0|0
    • Çok doğru söylüyorsun ama çocuk istemiyorsan kadınlar olmazsa olmaz değil, biz onları öyle yapıyoruz ona kızıyorum be kardesim.. :)

• Kesinlikle işi olmamalı hatta hiçbir erkeğin işi olmamalı :) Daha 18 olduğum için üniversite göremedim ne olur biter kestiremiyorum onun için çalışıyorum iyi bir mesleğim yanımdada öyle bir akıllı eşim olsun başka birşey istemem :) Bugün çok ağır bir ders programı var benim için öncesi banada moral oldu teşekkür ederim :)

• ben tesekkur ederim hayatinda basarilar dilerim yaninda akilli kadin olduktan sonra mutlu olacagindan hicbir suphem yok kenedene iyi bak saglicakla kal :)

Kızlar Ne Diyor 4

• Haklısın erkeklerin doğasında olan birşey sanırım kadın kız peşinde koşmak :D

Ama öylede oluyo kişilik meselesi.

0|1
    0|0
  • sana tek bir neden söyleyeceğim : Kendilerini geliştirmediklerinden oluyor bunlar.Boş kalınca uğraşcak şeylerde kızlar tabii eğlencelide.Azıcık oturup düşünseler kendilerini çok daha iyi bir yerde görürler emin ol

0|1
    0|0
  • sabah sabah saçmalamışsın

0|0
    0|1
    • Neresini anlamadın :)

• kızların kendilerine yakışmayan insanları seçtiğini nerden çıkardın

• O benim görüşüm değil genel erkeklerin görüşü diye belirttim yoksa banane, herkes kimle çıkarsa çıksın

• bence suç sizin dün gece erkek arkadaşımla konuşurken de dedim.eski sevgilisi için çok kişinin canını yaktı dedi bende siz erkekler salaksınız dedim dünyada tek kız o gibi hepimiz aynı insana sarmışsınız dedim.niye bir kız için kendinizi bu kadar heba edersiniz çözemedim hala kız aynı fedakarlığı yapmıyorsa niye üzülen taraf olun ama şu da bir gerçek önce koşuyosunuz sonra sırılsıklam aşık edince kızları koşturuyosunuz yani

0|1
    0|0
    • Bende bunu anlatmak istiyorum Crusoe 25 yıl ölmemiş hayatında bir kadın olmadan ya da ne bileyim bir kadında yaşar erkek olmadan.Erkekler kadınları olmazsa olmaz gördüğü için böyle oluyor ben bunu anladım bir yıldır doğru yolda gittiğimi düşünüyorum. Aşık etme olayı kişilik meselesi bence insan başta neyse sonda da o olmalı

Erkekler Ne Diyor 10

• Ben koşmuyorum ama diğerleri koşuyor. Hemcinslerim piskopat ben napayım, yine koşmuyorum.

cut.

0|2
    0|0
  • Karakter meselesi.

1|2
    0|0
  • Bu durum kişiye göre değişebiliyor mesela ben sadece sevdiğim insanın peşinden koşarım diğerlerinden banane yani karakterle bağlantılı bir durum her kızın peşinden koşan bir erkeğin amacı bellidir peşinden koştukları kızların hepsinide sevecek halleri yok amaç belden aşağısıdır onuda elde ettikten sonra başka arayışlarına giriyorlar işte kızların çok sık terkedilme sebebide bu

1|1
    0|0
  • Relaxım salıyorum kendimi :D

0|2
    0|0
  • Haklı olabilirsin.

0|1
    0|0
  • Haklisin dostum kilidi açmak istiyorsan anahtar lazim onlarinda bize ihtiyacı var pek sokmuycan anahtari bakti pas tutuyo kendi ister sonra :):)

0|2
    1|0
  • Yoo ben koşmuyorum.Kızda gelmezse gelmesin hiiç takmıyorum bu mevzuları :D hee kız geldi aracıyla cart curt baktım sevdim benim için o önemlidir diğerlerine bakmam :D

0|1
    0|0
  • Biz kosmazsak kadin gurur ypar o da kosmaz insanligin nesli tukenir lan:-):-):-)

0|1
    0|0
  • Kadınlar kendilerini sevmeyen ve gerek sözleriyle gerek karizmasıyla,gücüyle etkileyen erkekleri severler, kadınlar aşkın oluşması için gereken şartlarda tipe çok bakmazlar.Sevmek kadının doğasıdır bu yüzden seven , iyi kalpli erkekler hep yalnızdır ancak ...ken taş kalpli erkekler aynı anda 3 4 kızı yönetebilirler , eğer insanlar arasında ünlü olmak istiyorsanız doğanıza en iyi uyan tip olun erkekseniz en güçlü ve barbar , kadınsanız en güzel ve fahişe olun.Bunun örnği çoktur ilkokulda bile en kavgacı güçlü erkek en popüler , en güzel en çok erkekle çıkmış kızda en popüler kişi olur

0|1
    0|0
  • Buradan kaçımıza ulaşabileceksin merak ediyorum :)

0|1
    0|0
Yükleniyor...