Yaşını göstermemek hakkında ne düşünüyorsunuz? Ben yaşımı göstermiyorumve şikayetçiyim.

Yaşımı göstermiyorum. Yaşım 18 olmasına rağmen 2 - 3 yaş falan daha küçük gösteriyorum ve bundan şikayetçiyim. Kimisi vardır daha olgun gösteririr ama ben ise daha ufak ve çocuksu gösteriyorum. Birazd a ak pak biriyim yani böyle işte :(

Bu durumda zamanın beni olgunlaştırmasından başka yapacak hiçbir şeyim yok mu?

0|0
2|5

En İyi Erkek Görüşü

• 1- Spora salonuna yazıl. Omuzların geniş ve kasların biraz gelişkin olsun.

2- Bir dermatoloğa başvur. Sakal yapının gidişatı hakkında muayene ol/bilgi al. İleride en son çare olarak sakal ektirirsin. Bu arada testesteron seviyeni ölçtür.

3- Çok çok düzenli beslen. Fast-food türü şeyler ve beyaz ekmek yeme. Bol brokoli tüket. Bir diyetisyen, bunu senin için düzenleyebilir.

4- Giyiminde, koyu renkler ve sade kalıplar kullan. Renkli-baskılı-abuk-subuk t-shirtlerin ve altı dümdüz rengarenk spor ayakkabılarınla vedalaş.

5- ''Her zaman uyumlu, efendi olacaksın diye bir şey yok'' Apaçilik gibi salak vasıflara bulaşma; kendin ol..

1|1
    0|0
    • Spor salonundan kasıt vucut geliştirme gibi bir spormu?Tüy var çok azı koyu renkli yani sakal çıkabilir ama çenemin altınıbilmiyorum çıkarmı.Düzenli beslenme konusunda malesef sağlam yiyen biri değilim.yardımlarınız için teşekkürler

Kızlar Ne Diyor 2

• bence bu daha iyi :) spor yap çelimsiz görünme.zaten babyface isen spor yaparsan daha iyi durur.

0|1
    0|0
    • Teşekkür ederim sanırım hafif bir vucut yaparsam çok herşey çok güzel olacak :)

• sporla geliştikçe kendine özgüvenin gelecektir emin ol :) erkekte yağ hoş durmaz.kadınlar daha avantajlı çünkü kimisi etli butlu sever balık etli sever bi de kadınların kalçalarına ve göğüslerinede gider bu kaloriler.ama erkekler düz bi yapıya sahip olduklarından yağlanma hoş durmaz bence :)

• Anladım.Doğru diyorsunuz spor'a başlayıp yapılı olsam hiç fena olmaz :)

Teşekkürler

• kirli sakal modelleri

giyim tarzı

0|1
    0|0
    • Tam olarak sakalım olsa sanırım biraz daha olgun gösterirde benim suratım biraz daha babyface anlatabiliyor muyum ? teşekkürler giyim tarzıyla artık yapacaz birşey apaçi tarzı falan belki işime yarar :p

• Aslında öyle dediğiniz çok iyi oldu çünkü bayanların düşünceleri hakkında fikir sahibi olmuş oluyorum.

• Kıl yapısı zayıf dersin, olur biter.. Yok yetim de deseydin..

Erkekler Ne Diyor 4

• Sakalın varmış gibi sakal traşı ol hergün. Çıkmaya başlar. Çelimsizsen spor olayına falan gir..

0|1
    0|0
  • zamanla seversin bunu :D hem takma 20 yasima kadar sakalim bile yoktu, cocuk suratimdan anca 17 derlerdi :) sonra daha degisiyor insan sakallar yuzun kemik yapisi vs. ama avantaj bu :) yasimin hala 5-6 yas altini tahmin ediyor insanlar goruntumden

0|1
    0|0
    • Ee yapcak birşey yok o zaman bu durumda :9

• body building onermiyorum genel kaninin aksine gecici olarak faydali ama sonrasinda tehlikeli, kardiyo+kondisyon ve agirlik seklinde setler hazirlarsin kendine, firsat buldukca da yuzmeni oneririm. daha ileriki seviyelerde planche de eklersin ki harika bir calismadir

• teşekkür ederim yardımlarınız için

• iyi tarafından bak, 30'lu yaşlarda da 20'li gibi gösterirsin

0|1
    0|0
  • hadi dostum bende ak pak biriyim yaşım 21 ama bna 16 diyenler oluyor takma bunları daha güzel =)

0|1
    0|0
    • ister istemez takılıyor kafama :)

Yükleniyor...