Poposu büyük erkekler çekici midir?

Poposu büyük erkekler çekici midir?

Kız arkadaşım popomu güzel buluyormuş ama benim kocaman bir popom var ve merak ettiğim şey acaba benimle dalga mı geçiyor, yoksa gerçekten de büyük popolu erkekler de çekici olabilir mi?

0|0
6|4

En İyi Kız Görüşü

• insan sevdiğini güzel görür. bunu da hesaba kat. mesela sabahları 100 km hızla kaçılacak saçlara ve çapaklı gözlerim olmasına rağmen beni beğenen bir sevgilim var.

ve çoğu zaman felaket durumdayken web cam açarak sohbet ettiğimizde benim o felaket durumumu "harika" kelimesiyle karşılayabiliyor.

senin popo ölçülerin de onun gözüne güzel gözüküyorsa bu sebepten olabilir.

herkese çekici gelmek istiyorsan spor yap.

0|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 5

• öylemiymiş :S ya ben de sevgilimi uzun saçlı seviyorum ama herkes yakışmadığını söyler öyle bir şey olsa gerek

0|0
    0|0
  • ben beğenmem ama kişiden kişiye değişir canım anlarsın heralde dalga mı geçiyor gerçek mi diyor kız arkadaşını tanımadan bişey diyemem

0|0
    0|0
  • ben kızlarda bile çok büyük popoyu itici buluyorum ki erkekler ıyyyy öğkkkk böhhğğk :S

0|1
    0|0
  • Seviyosa herseyini begenmesi normal. Disardan bakinca normal siradan hatta cirkin bile olabilir ama benim icin dunyanin en super yakisiklisi mesela.) Bizde bazen brbrimizle dalga geciyoruz. Seviyosan ve sevdigini dusunuyosan bunlar en guzel degerlerin :)

0|0
    0|0
  • Sevgilim 150 kilo ve onun her yerine tapıyorum...

0|1
    0|0

Erkekler Ne Diyor 4

• kocaman bir popon varsa emin ol ondan - yazar burda o demekle kocaman popoyu kastediyor - hoşlanmıyordur. tahminim "senin kocaman da olsa poponu bile sevebilirim" mesajı veriyor. evet bence bu =)

0|0
    0|0
  • bence popo işi sadece bayanlarda olur erkeklerde bu soruyu göbek bakımından sorarsan daha anlamlı bir soru veya düşünce olabilir tabi .. bencee

0|0
    0|2
  • eig'a katılıyorum

0|0
    0|0
  • Hayır çok çekici değildir. Ben biliyorum bir grup seks esnasında arkadaşın poposu biraz büyüktü kızlar adam gittikten sonra ne büyük poposu var demişlerdi. O nedenle bence biraz rejim ve spor yap

0|0
    0|0
Yükleniyor...