Vücut Geliştirmek İçin Bunları Yapmam Yeterli Mi?

Bir internet sayfasında buldum 4 haftada inanılmaz vücut diye 4 haftada olmaz tam ama toplarsın falan diyolar. Bu dediklerini yapmam sizce yeter mi? Ek olarak neler yapmam lazım? teşekkür

4 haftada inanılmaz vücut yapmak adlı konunun linkini tıklayıp bakabilirsiniz; link

0|0
1|8

En İyi Erkek Görüşü

• İmkansız diyemicem ama daha önce herhangi bir sporu icra etiniz mi acaba?

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 1

• Çok zor burada çok az şey söyleniyor çünkü spor salonuna gitsen daha iyi sonuçlar elde edersin

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 7

• yok ya yalan söylüyorlar 4 haftada hiç kimse tam vücudu şekillendiremez...Sana "İNSANİTY" programını öneriyorum eğer amacın zayıflamaksa,

link (Bu "İnsanity" programı 60 günde inanılmaz sonuçlar verir kendim denemişim)

0|0
    0|0
  • 4 hafta vücut gelişimi için çok kısa bir süre hele ki sadece bu alet ve hareketlerle.. Tam teçhizat aletlerle bile 2 ayda sadece belirginleşmeye başlar sonuca ulaşmak için sıkı çalışma ve beslenmeyle en az 1 yıl gerekli o resimdeki vücut için..

0|0
    0|0
  • inanma böyle şeylere. sağlam vücut istiyorsan sağlam çalışacaksın sabırlı olacaksın iyi beslenipp düzenli uyuyacaksın.bunları yap 4-5 aya baya bir fark olacaktır.1 yılda da her türlü vücudu elde edersin

0|0
    0|0
  • 5 yılda anca yaparsın belkı 10

0|0
    0|0
  • mümkün değil kısa ve net

0|0
    0|0
  • Peki bu yazilanlar hicmi bir ise yaramaz ardaslar kotu bir program mi bu?

0|0
    0|0
    • Arkadasim denemis gozle farki gorebiliyormus bunye onemliymis

• hepsı hıkaye 4 ayda anca vucudu bıraz toplarsın.. sağlam bır vucut ıcın en az 1 bucuk yıl gıtmen ve ıyı beslenmen gerekıyor alt yapın yoksa

0|0
    0|0
Yükleniyor...