Beklemediğiniz şekilde aldatılsanız neler yaparsınız?

15 yıldır tanıdığınız dost olarak görünen haysiyetsizle aşka inanmadığınız bir dönemde karşınıza çıkıp hayatınızın 3 yılını parselleyen sevgili kisvesindeki ...pu birlikte olup arkanızdan iş çeviriyor.olaylar olaylar ve siz bunu tesadüfen öğreniyorsnuz...

Beklemediğiniz şekilde aldatılsanız neler yaparsınız?

0|0
5|1

En İyi Kız Görüşü

• Gerçekten zor bir durum.Allah kolaylık versin.Sizin için yıkıcı bir durum olsa gerek.En yakın dediğiniz dosttan bunu görmek.Ama üzlmemeye çalışın .En azından o kızla evlenmeden gerçek yüüzünü görmüş oldunuz.Bence Allahın şanslı kuluymussunuz ki hem dost dediginizin hemde o sevgigli dediginizin gercek yüzünü cıkartmıs size.Onun dışında yapıcak bir şey yok .Allahından bulun deyip yolunuza bakıcaksınız.O insanlarıda hayatınızdan tamamen siliceksiniz..Böyle insanlar icin üzülmeye,başınızı yakmaya bile değmez..

0|0
    0|0
    • okadar akıl verirdim insanlara artık vermiyorum.fena bir ders aldım.15yıldır ve 3yıldır tanıyamamışım demek.şimdi geçti çokşükür o bunalımlı dönem.yeniden eski tempomu buldum

• kelimelerin tükendigi an demek bir nevi =) ya da bir şeyleri anlayıp sadece hımss diyebilmek :)

• okadar zengin dilimiz varken neara tükendi o kelimeler?

Kızlar Ne Diyor 4

• ağzıma geleni söylerim ve silerim arkadaşımı ya da sessizce silerim

ve benim siliişlerim çok kötüdür biri benim için bitince tam biter yani

0|0
    0|0
    • lavuk bide teselli ediyo beni sözde.rakıya vurdum bunalımlara girdim sonra toparladım tabi ama artık mümkün değil yeniden aşık olmam

• lavuk ve aşık olmak mı erkeğe mi aşıksın ?

• o gun katil olurdum.:)

0|0
    0|0
    • manevi katil oldum bende.2side öldü benim için

• İkisişu anmezarda ben hapiste olurdum napıcam baska :)

0|0
    0|0
    • bana ait olmayanı alamam ama manevi olarak öldüler...dedim kıza çook yancak canın beter olcaksn.olduda...benim ahım tutar hemde nsl tutar.kaç kez yalvardı geri al diye.ogünden beri mutlu olamıyo beter olsun

• Bende yaşadım aynısını üstünden 1 yıl geçti zor oldu barıştık şuan mutluyuz ama nerden baksan her hafta bu olayı yüzüne vurup tartışıyoruz

0|0
    0|0
    • bende o mide yok.barışabilmek imkansız.tekrar nsl bakabilirim gözlerine...sizin özelinize saygım var.ben kendi durumum için dedim

• Ya bizimki şöyle ben o sıra onunla hiç ilgilenmedim sınavlarım vardı , oda facebooktan birileriyle konuşmuş kızın biride buna iş atmış kızı 10 kere ekmiş kızla dalga geçmiş anlıcağın. Görüşmemiş veya bişi yaşamamış yani

• fedakarlık bekleme ne oldu?ilk arkanı döndüünde başkasına bakmak doğru diil

Erkekler Ne Diyor 1

• beklemediği şekilde dalarım

0_0

0|0
    0|0
    • kızla aramızda sorun olurdu adama anlatıp akıl alırdım.dertleşirdik.başlarda gaz verirdi şöyle idare et vs sonraları ayrıl abi zaten o seni bırakıra falan başladı.safım ya hiç aklıma bile gelmiyo

Yükleniyor...