Arabasız erkek ile ilk buluşmada ne düşünürsünüz?

şimdi kızlar zor soru sormayı severim :D

ilk buluşma günü buluşacağınız erkeğin arabası yoksa metrobüsle yanınıza gelmişse ve sizi buluşma sonunda arabası olmadığı için evinize bırakamıyo ve otobüs durağına kadar tabanvay yapıyosanız bu erkek için ne düşünürsünüz

:D ama samimi cevaplar istiyom

Güncellemeler:
madem oyle kızlar bu konuda çok masumsa neden tipsiz kıro ama altında BMW var diye bebek gibi kızlar bizi degilde o kekoları seçiyo

0|0
3016

En İyi Kız Görüşü

• burda yadırgamam etmem diyen cogu kızın da arabasız sevgilisi yoktur adım gibi eminim :)

1|6
    8|1

Senin görüşün var mı?

Kızlar Ne Diyor 29

• yas 40 sa ve arabasi yoksa problem demekki hayati boyunca hic bir halt yapamamis. ama yas 25 yeni okul askerlik bitmis arabasi olmasada olur. ilerde calisir alir diye dusunurum. birde genc ise altinda bmw si varsa dusundugum tek sey BABA si olmasa gotunu silemez bu tip :))) o yuzden sumugumu bile atmam. bana caliskan adam lazim, babasina sirt dayayicak aciz erkekcik lazim degil :)))))))

0|3
    0|1
  • ya nolcak sankı mala mulke gore mı ask ya da adam seçicez. ıtıraf edeyım benım hıc arabalı sevgılım olmadı alısıgım :D hıc de kotu dusunmem adam benı gıdecgm yere kadar bırakırsa daha bı fedakar olur gozumde yukselır :)

0|1
    0|0
  • yaşa bakar bu durum

şimdi öyle hesabı erkeğe yükleten tiplerden değilimdir hem ilk buluşma baş başa tanıma aşaması falan daha hoş olacaktır ama şunu da hesaba katalım 30 yaşına gelmiş adamın da az biraz birikimi güvencesi olsun ki bunu da arabasından anlayabilelim

0|0
    0|2
  • yemişim arabayı bana adam olan gelsin o kadar; bmw le evlenmicez heralde

0|0
    0|0
  • Arabaya satın alacaklarından bahsediyorsun onlarında bedeli o

0|0
    0|0
  • herkesin arabası olmuyor gayet normal yani.beraber yürümüş olmak da ayrı güzeldir diye düşünüyorum

0|0
    0|0
  • benim sevgilimin arabası yok ama her seferinde eve kadar getiriyor beni. araba için sevgili olacak kadar görmemiş değilim şükür =)

0|0
    0|0
  • Ya bilemedim simdi.. Arabasi olsun yahu... Dusunuyorumda ben arabayla bulusmaya gitcem o otobuslerde gelecek. Olmaz olmaz... Ya da mesaj atayim evin yakinlarindan alayim mi seni diye? :D

Saka maka bi yana arabasi olsun... Esit seviyede olalim her konuda..

1|0
    2|2
  • hiç arabalı sevgilim olmadığı için bilemiycem o duyguyu:) tabanvay mabanvay durağa bırakıyo ya o yeter

0|0
    0|0
  • Otobus duragina kadar gelmesi bile guzel, gelmeside lazim gerce :D herkesin arabasi olacak diye bisey yok, yadirgamam aklimada gelmez acikcasi. Hem daha fazla zaman gecirmis oluruz :D

0|0
    0|0
  • hiçte bişey düşünmem.araba ne artıdır nede eksidir gözümde.

0|0
    0|0
  • onlar para sever kızlar. o kadar önem vermeyenlerde var paraya :)

0|0
    0|0
  • ne düşünelim herkez para babası mı? çok normal bişe düşünmem

0|0
    0|0
  • hiç bir şey düşünmem hatta daha samimi bile gelebilir :|

0|0
    0|0
  • bişey düşünmem takılmam bu kadar sizde takılmayın kızların tek baktıgı sey araaba değil ki

0|0
    0|0
  • Benim şu oyuncu sevgilimden sonra arkadaşlarımla buluşmak dahi çok zor geliyor bana. Alıştım kapıdan alınmaya.

0|0
    0|0
  • Olumsuz hiçbir düşünce geçmez aklımdan bu cok normal birsey. Hele öğrenciyse arabası olması daha anormal kaçar

0|0
    0|0
  • filmlerde hiç böyle olmuyor demi şehrin öteki ucuna bile taksiyle gidiyor adamlar.şaka maka kişi başına düşen gelirimiz çok az.:(

0|0
    1|0
  • Ne düşünücem, bunda bir gariplik yok ki!..

0|0
    0|0
  • sorun yok yürüyüşü severim.Olmadı ben onu bırakırım evine .

0|1
    0|0
    • VAYYYY BE demekki benim hayatıma giren kızlarda sorun var ne insan evlatları varda benim karşıma çıkmıyo :D

• bana gelen kızlar kadınlar hep yamyam demekki

• güncelleme: seçim değil devam önemli. Takılma sen onlara hatun gezer tozar arabadan iner unutur.

• Kızlar Devam
    9

Erkekler Ne Diyor 16

• ıyy bende arabasız kızla çıkmam.. :)

0|1
    0|0
  • Çok zor soru rüzgar çok zor..Terledim haa

Tabi ki rahatlık ister kızlar , bırak kızları tüm issanlar ister.

Fakat araba sadece artı bir özellik.O eskiyi başka artılarla kapaya da bilirsin.

Hem ben kız olsam , arabanın olmadığını değil çevreden araba ayarlayacak kadar sosyal olmadığını düşünürüm.

3|0
    2|2
  • Arabasız erkek küçük pipili zenciye benzer.

2|2
    1|0
  • O kekolar boşta kalıyor be , kendi örneğinle kendini yaraladın :)) Görmüyor msuun hiç , anca arabadan takip edip laf atarlar ş.sizler.

0|1
    0|0
    • geçen avcılarda bir bmw den önce adam indi temiz 130 kilo :D kız indi adrina lima sandım kızı :D

• babacım şimdi iki kelime laf edemeyen , giyinmesini bilmeyen boş bir adam arabası parası için gelen kızı sen sevmezsin zaten adriana olsa da sevmezsin sadece s.kmek istersin..bundan eminim..çünkü o kızın karakteri sevilmelik değildir.

Haa dediğim gibi çoğusu arabam olsun , param olsun tavlarım dediği için işte sonuçsuz kalıyor..ama işini bilene parası da varsa 5-0 önde başlar.

• yorum güzel

• arabayla mahalleye bırakmak sorun değil de sonradan kaportacıya gidecek paraya acıyorum :D

daha ilk buluşmanız birbirinizi ne kadar tanıdığınız bile muamma , siz altınızda arabanızla kızı mahalleye bırakıp kapıya kadar geçirdiğinizde ailesi size hoşgeldin mi diyecek ?

ben henüz çevremde öyle bir aileyle karşılaşmadım..

0|0
    0|0
  • paran olmadımı selamını bile almıyolar, devir para devri malesef.

0|1
    0|0
  • Helikopterle bırakırım ben.

0|0
    0|0
  • o kadarda düşmeyin be.

0|0
    0|0
  • Arabası olsun diyen insancıklar ,insan olunda kendinize araba alın o zaman, erkek arkadaşınız kullansın sizide eve bırakır gezdirirde. Hmmm işinize gelmedi değil mi ? :)

0|0
    0|0
  • arabasız erkek mi? ıyyy!

1|1
    0|1
  • arabam olmadığından değil ankaraya alışamadım:D

0|0
    0|0
  • kafalar bir olsun. bılıyorum bana sormadın bende sana soylemedım zaten

0|0
    0|0
  • benimde arabam yok :(

0|0
    0|0
  • ne düşünecek mutlu olur ona eşlik ettiğin için...

0|0
    0|0
  • arabası olmayan kızlarla nasıl buluşacağız biz, herşey de erkekten beklenmez ki canım :)

0|1
    0|0
  • bende 2 tane kendimin 1 tanede şirketin 3 tane araba var, ama kız arkadaş yok nasıl olacak bu iş :))

0|0
    0|0
Yükleniyor...