Mini etek giyiyorum namussuzmuyum

Ben türbanlılara bir şey demiyorum isterse çarşafla gezsinler ama ben mini etek giyince namussuz oluyorum . Bu mu özgürlük

0|0
5|32

En İyi Erkek Görüşü

• İkisinin ortasını bulmalıyız. İran'da bu yasak. İran'a gittiğimde inanılmaz bir makyaj boya ,yapma kaş, topuklu, burun ameliyatı, vs gördümkadınlarda. dünyada rekor kırıyor iran bu alanlarda belki de. Fuhuş aids vakaları da tavan durumunda.

Mesela estetik burun ameliyatı. Neden bunları söylüyorum. Çünkü yasak kadınları inatlaştırıyor.

görünen yerlerine maksimum güzellik katmaya çalışıyorlar.

vs vs. Türbanlıların artmasıyla Türkiye dindarlaşmaz, Mini etekliler artınca da namussuzlaşmaz,

Yeter ki zihniyetler namuslu olsun.

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 31

• Maneviyatta öyle giyinmenin yasak olması ve kıyamete kadın o tür bayanların türeyeceğinden bahsedilmesi nedeniyle hoş karşılanmıyor. Arzu edenler Timurtaş uçarın vaazını dinleyebilir.

0|0
    0|0
  • he tam olarak bu özgürlük sen mine etek giyebiliyorsun o çarşaf giyebiliyor onlar sana bişeyler söylüyor sen onlara bişeyler söylüyorsun ya da söylemiyorsun aha bu işte özgürlük ne bekliyodunuz yani (:

1|0
    0|0
  • kim diyor namussuz diye... şunu beceremiyoruz güya çevremizdeki değer verdiğimiz insanlar bizim inançlarımıza göre yanlış yaparlarsa onları uyaralım derken onların kalplerini kırıp hakeret ediyoruz... aslında niyet güya aklımızda iyi yola götürmek ama nnetice acı oluyor... kimse namuzsuz demiyor... eskiden kızardım nilüfer veya müjde ar demişti namus iki bacak arasında değil demişti bir yönüyle haklı...

1|0
    0|1
  • Niye başkalarını takıyorsun ki? İzmirli gibi düşün problem kalmaz...

0|0
    0|0
  • Herkes kendinden mesuldur.. böyle giyinmekten rahatsız olmuyorsan veya böyle teşhirciliğin günah olup olmaması ya da bu senin için çok önemli değilse sorun yoktur sanırım .. tabi namussuzmuyum olayında sorun yoktur.

0|0
    0|0
  • Kaldırımda Si Kişenler de özgür zaten :>)

0|0
    0|0
  • sen kendini teşhit ediyosun erkeklerin bakmasını sağlıyorsun

0|0
    0|0
    • Bu türbanlıların veya bu tür insanların namussuz demesini mi gerektiriyor

• türk ahlakına göre namussuz olursun

• allah öyle düşünenlerin evlerine ateşler salsın, önlerini kessin :D

0|0
    0|0
  • Mini etek giymek çokta gerekli değil aslında bir sürü insanın sana baktığından rahatsız olunurdur heralde. Bilmiyorum sadece tatil yerlerinde belki diye düşünüyorum onun dışında çokta hoş değil senin için , bir kızı mini etek giyiyor diye yargılamakta cahilce ama yinede her kıyafetin giyileceği ortamlar var o ortamlar dışında spor giyim iyidir;)

0|0
    0|0
  • Önemli olan senin mini eteği ne amaçla giydiğin türban örtenlerinde hangi amaçla örtüğü dinin gerekliliğinden dolayı örtmeyen insanlarda var

Ben sana etek giyiyorsun namussuzun demem diyemem sen evet ben namusluyum diyebiliyorsan kimseye laf etmek düşmez

0|0
    0|0
  • sen namussuz ... diye arkandan mı bağırdılar ? nerden çıktı şimdi

0|0
    0|0
  • Böyle bir kaide yok. Dış görünüş ile belli olmaz o işler.

0|0
    0|0
  • Sana namussuzsun demiyorum aksine sonuna kadar destekliyorum ama giymendeki amaç ne ? Onu giyince kendini çok mu iyi hissediyorsun ? Mutlu mu oluyorsun ? Yoksa amaç sadece herkes bana baksın dikkat çekeyim mi ?

0|0
    0|0
    • Hayır kendime yakıştırıyorum sadece ben almancıyım orda herkes giyiyor kimse bir şey demiyor

• Burası Türkiye burada insanlar yeniliklere ve gelişime açık değil ne zaman olumlu bir girişimde bulunulsa halk biraz da yabancı güçlerin destekleriyle ayaklanıyor ve girişim diye bir şey kalmıyor. Her ne kadar Türkiye gelişiyor densede biz yerimizde sekmeye devam ediyoruz. Burada hür düşüncelere ve farklılıklara saygı yok bu ülkenin yönetim şeklinin dış görüntüsü demokrasi ve sadece dış görüntüsü bağımsız. Sen Almanya' ya dön ve rahatına bak şanslısın biz bu ışıksız sokaklarda çürümeye mahkumz

• Ne alakası var :) Çarşaflı olupta neler yapanlarıda gördük. Namus bacak arasında değil , kafada biter ve başlar...

0|0
    0|0
  • Bence namussuz oluyorsun . Sen sordun diye söyledim . Normalde kimseye söylemem . Ama bir kızın içinde namussuzluk olmasa kız düzgün giyinir ve görünen yerlerinden rahatsız olur , Benim düşüncem

1|1
    1|2
  • Bunu boyle dusununler asalaktir sen kendini bildikten sonra hakkinda kotu dusunenleri bosver allaha havel et kardesim

0|0
    0|0
  • Ne amacla giydigine bagli bence

0|0
    0|0
    • Kendime yakıştırıyorum?

• Sebep sadece buysa en fazla gunah olur yani seni uyaririm en fazla karismaya hakkim yok varsa cezasi sen cekeceksin cunku ama erkek mantigi farkli isler cogumuz oyle düşünür Yanlis anlamazsan birsey daha mini yakisip yakismadigina karar verilecek kadar uzun ya da incelenesi bir giysi degil sende biliyorsun ki bacaklara bakilip yapilir

• Bence namuslusun gecen birini gördum kizilayda ince daracik tayt giymis tangasi görunuyodu e haliyle bütun herkes kizin pesinde.

0|0
    0|0
  • Türban giyip daracık kot elbise giyip vucut hatları 100 mt den belli eden yüzüne makyaj adı altında badana boya yapan kızlar değilde sen bir mini giyincemi olacan? yapma allasen

0|0
    0|0
  • Türkiye'de özgürlük mü var?nereli acaba...

0|0
    0|1
  • Ortama ayak uydurmayı deneyebilirsen bu durumdan dert yanmazsın gizli kullanıcı :)

0|0
    0|0
    • Ben almancıyım ayak uydurmam pek mümkün değil müslümanım ama toplum kuralları nedir burada kafanı kapa açık giyinme mi?

• almancıyım ne demek? sonucta bu toplumun bir parçasısın ve sen kendini değiştiremezsin. sadece daha zarif ve dikkatli olmayı dene. Kısacık etek giymen seni ilgilendirir başkasını değil. Başkalarının ne dediği umurunda mı?

• ne alaksı var namussuzluk la:)

0|0
    0|0
  • namus nedir ki. gereksiz kavramlarla uğraşma boşver milletin ağzı çöp

0|0
    2|1
    • bu kadar eksi alıp üstüne bir laf söyleyen adam olmayınca şaşırıyorum. gel konuşalım anasını ne bu eksiye basma alışkanlığı

• Ben abarti sakal birakinca senin gozunde neysem, sen abarti giyinince benim gozumde o olursun

0|0
    0|0
  • Tabiki hayır saçmalama

0|0
    0|0
  • nerde yaşıyosun ki

0|0
    0|0
  • Kızma ama gece gece malmısın?

0|0
    0|0
  • Her mini etekliye demem ama bazıları mini eteği başka nedenlerden giyiyor.

0|0
    0|0
  • bende jigoloyum diye namussu oluyorum elin azgın seyhi 20-30 karı alıyor dindar oluyor

0|0
    1|0
  • ben hipermini etek giyip çok nasumlu olanıda gördüm türbanlı olup oruspuya taş çıkarnınıda herşey igyimde değil insanın içinde biter ha ama milletimizin cahilliği apayrı bir derecede

2|0
    0|0
  • Erkekler Devam
    1

Kızlar Ne Diyor 5

• Ne istersen giyebilirsin kim dedi ki sana sen namussuzsun diye

0|0
    0|0
    • Buradaki çevre komşular buraya geldiğimden beri arkamdan konuşuyorlar

• peki sen neden milleti tınlıyorsun...:)

• senin ki şeye benziyor hamama gireyim ama, terlemeyim.

O eteği giyiyorsan bunları takmayacaksın.

0|0
    0|0
  • Onların namus anlayışına tüküreyim !

0|0
    0|0
  • Evet namussuzsun. Saf

0|2
    1|0
  • Kim sana namussuz diyo Allahin sizofreni

0|2
    0|0
    • Senin gibi şerefsiz egomanyak yobazlar canım