Bütün hayvanlar neden erkek gibi geliyor ki ?!?!?!

Kedi , köpek , aslan falan filan.. Cidden hepsinin cinsiyeti erkek gibime geliyor :D Sanki onların dişisi hiç yokmuş gibi.Mesela kedim dişi ama isim bulmakta çok güçlük çektim..Hep erkek isimleri buluyordum :D

Sorun bende mi ki ? Hııı bir de etrafımdaki ağaçların da erkek olduğunu düşünüyorum o neden ki ? Hadi ateyizzzler bunu da açıklayın :D

0|0
8|21

En İyi Erkek Görüşü

Erkekler Ne Diyor 20

• Dünyadaki tek dişi canlı sensin zaten :P

Bence kendini benzersiz gördüğün için cinsiyetinin de tek ırkta olabileceğini düşünüyorsun... saçmaladım valla.

0|0
    0|0
  • erkekleri hayvan ve odun yaptın bravo :)

0|0
    0|0
  • Lizaaa al sana çok güzel bir isim :D Köpeğimin ismi buydu. QPOWEQOWPE :D :D

Bence sorun sende :D

0|0
    0|0
  • Sorun sende değil bizde :)

0|0
    0|0
  • panpa bence evlenmesin hemde bu sene :D

0|1
    0|0
  • buda başka bir boyut..

0|0
    0|0
  • doktor kendi haline bırakın dedi

0|0
    0|0
  • Gerçekten benden başka böyle düşünen var mıydı ya sende sorun yok m.rtme ya da ikimizde de sorn var

0|0
    0|0
  • kızlara hayvanlık yakısmıor

0|0
    0|0
  • sen bir de aynaya bak bakiim ne görecen.

0|0
    0|0
  • kıyametin alametleri bunlar aruwww

1|0
    0|0
  • bunlar hep yannızlıktan oluyo işte O.o

0|1
    0|0
  • İçine erkek mi kaçtı bacım, nedir yani pırablımın? qdsadwadsfs

0|0
    0|0
  • senın durup vahım .d

0|0
    0|0
  • hepsi sicarda ondan ...biliyorsunki kizlar sicmaz

0|0
    1|0
  • aynen banada cici hayvanlar bayan gibi geliyor :D aslan,ayı,panter,vsss erkek gibi :D

0|0
    0|0
  • hayır butun hayvanlar erkek degil

erkek olan hayvanların karısı kızı var.

0|0
    0|0
  • Gorünümlerinden dolayı ceylanlarda bana disi gibi geliyor sanki erkekleri yok..

0|0
    0|0
  • Evde durumlardan olabilir

0|0
    0|0
  • Kedi bana daha çok hep dişiymiş gibi geliyor.İnce sesinden dolayı olsa gerek.

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 8

• Evet bana da aynisi oluyo ama kedi pek de degil benzetmemizin nedeni bence psikokolojik acidan bakarsak genellikle kizlar erkeklere okuzsun hayvansin gibi terimler kullanirlar bundan dolayi beyin etkisinde kaldigi icin erkekleri hayvan gibi goruyoruz(biraz agir bir soz oldu gibi ama niyetim erkekleri incitmek degil sizi seviyorum beyler;) ) erkekler genellikle gucleriyle konusulur hayvanlarin cogu da guclu bir yapidadir bundan da olabilir yani ya da hayvanlar hep yemek bulma yeme ve yavrularini besledigi icin bunu dusunuyor olabiliriz :)

0|0
    0|0
    • Sizi seviyorum beyler skdjfhsdfj Hepsini mi seviyorsun yani :D Bence güçlü ve vahşi olduklarından dolayı bana öyle geliyor.. Yemek bulma işinde dişi sanmamız gerek bence :))

• Anladım :)))) Beni de seviyorsun yanii. Teşekkürler ben de seni seviyom :D

• :) kendini bilmen guzel bir sey

• Bende hayvana göre degişiyor cinsiyet tavşan hep kız mesela.. Aslan hep erkek. Fil erkek Kedi kız Köpek erkek falan gibi..

1|0
    0|0
  • banada herşey kız gibi geliyo fareme kız ismi koymuştum ama erkekti ağaçlarda kız gibi geliyo :D sanki kız ağaçlar birbiriylen çifleşiyolar fdsfdafdasfd

hehehehehe :D

0|0
    0|0
  • sfdasdfdsfddfsdsfdsf :D :D :D oha :D

0|0
    0|0
  • Banada hep ağaçlar bayanmış gibi geliyor.Anne olarak görüyorum ağaçları :)

0|0
    0|0
  • Hadi hayrli olsn kafa gtmis :)

0|0
    0|0
  • Senin bence psikolijin bozulmuş :)

0|0
    0|0
  • Soruyu "Bütün erkekler neden hayvan gibi geliyor ki" olarak algıladım ya

0|0
    0|0
Yükleniyor...